SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

AE

AE Spoločnosť AE sro predstavuje stabilného hráča na trhu pôžičiek, pretože tu funguje už od roku 1999. Ide o dynamickú a zavedenú inštitúcii, ktorá dbá na kvalitu a drží sa kódexu správneho úverovania. Spoločnosť ponúka produkty bankové i nebankové sféry a každoročne navyšuje svoj podiel na trhu pôžičiek a hypoték. Od roku 2008 potom spoločnosť AE ponúka lízingové výrobky, ktoré ďalej rozšírili bohaté portfólio tejto firmy.

Profil spoločnosti AE

Spoločnosť AE garantuje prostredníctvom svojich produktov kvalitu a istotu. Hlavné hodnoty pre firmu sú realita, ochota a flexibilita pri prístupe k zákazníkom a ich informovanosti. Spoločnosť AE vždy ponúka poctivý výrobok za čestných podmienok bez skrytých poplatkov alebo sankcií. Všetko veľmi transparentne a pre klienta prehľadne. Spoločnosť má sídlo v Brne, ale zastúpenie v rade miest po celej Českej i Slovenské republike.

Produkty spoločnosti AE

Spoločnosť AE začínala ako špecialista na riešení exekúcií a predajcu úverových produktov. Toto portfólio v súčasnosti tvorí podstatu celej firmy. Hlavnou náplňou je samozrejme požičiavanie peňazí žiadateľom vo forme pôžičiek bez registra , pôžičiek do 3 dní či pôžičiek bez potvrdenia príjmu . Ďalej samozrejme táto zavedené inštitúcia pomáha s riešením přeúvěrování, exekúcie a celkovú konsolidáciou existujúcich pôžičiek. Veľmi zaujímavou zložkou sú aj hypotekárne produkty, kedy AE ponúka bankové hypotéky, hypotéky bez príjmu či klasické americké hypotéky . Podnikatelia tu rozhodne tiež nájdu dostatok možností na financovanie svojich potrieb. V ponuke sú produkty účelové, na rozjazd podnikanie, na prevádzku či akvizície. Všetko veľmi jednoducho a ľahko zatriediť a rýchle schvaľovanie. AE totiž vsádza na kvalitu, rýchlosť a flexibilitu svojich produktov.

Aktuálne dianie vo svete financií