SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Banco Popolare

Banco Popolare  Banco Popolare Česká republika , je akciovou spoločnosťou pod záštitou medzinárodného bankového domu Banco Popolare Gruppo bancario. Ide o jednu z najvýznamnejších talianskych bánk, ktorá svojou tradíciou siaha až do roku 1867. Aktuálne banka obhospodaruje viac ako 3 milióny klientov na viac ako 2 300 pobočkách v krajinách ako je Taliansko, ČR, Veľká Británia, Švajčiarsko či Luxembursko. Banka expandovala aj na východ, kde ďalej rozširuje svoje pobočky a služby.

Zameranie Banco Popolare

Banco Popolare je, ako sama hovorí, univerzálna komerčná banka . Individuálne klientelu priamo nevyhľadáva, zameriava sa skôr na menšie a stredné firmy. Podnikateľ je pre banku hlavným klientom , pre ktorého ponúka detailné služby na mieru. Samozrejme, že banka ponúka produkty aj súkromným fyzickým osobám, pretože práve vklady týchto osôb najčastejšie slúži na financovanie úverovej politiky banky a Banco Popolare rozhodne nie je výnimkou.

Produkty Banco Popolare

Banco Popolare rozdeľuje svojich zákazníkov na dva segmenty. Občanov a firmy. Pre občanov ponúka široké portfólio produktov, kde najväčší výber je samozrejme u bežných účtov a kont. Všetko začína u klasického bežného účtu, cez online konto, prima kont, grande konto až na vlastnú účtu . V oblasti platobného styku potom Banco Popolare ponúka ako tuzemské tak aj zahraničné operácie, keďže sama funguje ako člen medzinárodnej skupiny pôsobiacej v mnohých krajinách Európy. Produkty sporenia predstavuje Termínovaný vklad , kde je možné za jasne stanovených podmienok sporiť svoje peniaze na vopred určené dátum. Samozrejmosťou je prepracovaný systém internetového bankovníctva, platobných kariet a množstvo ďalších doplnkových služieb. Pre firemnú klientelu ponúka Banco Popolare celé spektrum najrôznejších účtov a kont presne podľa požiadaviek. Vďaka prepracovanému úverovému systém je navyše banka schopná ponúknuť aj širokú paletu úverov a pôžičiek, ktoré sú pre podnikateľov prakticky vždy kľúčovú.

Aktuálne dianie vo svete financií