SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Broker CZ

Broker CZ Broker CZ je spoločnosťou s ručením obmedzeným, ktorá bola založená v roku 2002. Táto inštitúcia má veľmi široké pole pôsobnosti, pretože sa zaoberá viacerými činnosťami od ekonomického poradenstva, cez koordináciu developerských projektov až po investičnú výstavbu a realitnú činnosť. Veľmi úspešná je spoločnosť aj na poli úverovania a hypoték.

Profil spoločnosti

Spoločnosť sa snaží dlhodobo dodržiavať vysoké štandardy poskytovaných pôžičiek a ponúkať komplexné riešenia svojim obchodným partnerom. Broker CZ vďaka svojmu rôznorodému podnikania dokáže firme či súkromnej osobe pomôcť vyriešiť problémy s financovaním a to nie len krátkodobo, ale vie načrtnúť aj následný postup, riešenia úverovania a celkovo vhodne poradiť a pripraviť celú procedúru.

Produkty Broker CZ

V oblasti úverov ponúka Broker CZ jedinečný spotrebiteľský úver zo svojej dielne, kedy požičiava na čokoľvek veľmi rýchlo, jednoducho a za skvelých podmienok. Táto pôžička je vhodná pre zamestnané, dôchodca i ženy na materskej dovolenke , pretože Broker CZ sa snaží vychádzať v ústrety prakticky každému. Dôležitý je iba vek žiadateľa nad 18 rokov a zaujímavú podmienkou potom bydlisko v Prahe alebo okolí . Spotrebiteľský úver je neúčelový pôžička, takže žiadateľ môže prostriedky z neho získané využiť na financovanie podľa ľubovôle a aktuálnych potrieb. Ďalej Broker CZ ponúka hypotekárne poradenstvo . Vzhľadom k tomu, že sa jedná o bankového makléra, ktorého zastupuje všetky banky v Českej republike, je jeho rozhodovanie nezávislé a objektívne v prospech klienta. Spoločnosť dokáže vybrať nielen v oblasti hypoték tú najvhodnejšiu variantu, ktorú súčasný trh ponúka. Spoločnosť sa zaoberá aj ďalšími druhmi pôžičiek a úverov a klientom tým pádom ponúka komplexné riešenie ich finančnej situácie a to všetko zadarmo. Klient Broker CZ spoločnosti neplatia žiadne poplatky, a napriek tomu môže využiť aktuálnych výhody na finančnom trhu, pretože táto zavedená a stabilná inštitúcia dokáže ponuka navzájom porovnať a predložiť konečnú voľbu, ktorá presne korešponduje s klientovými požiadavkami. Oblasť produktov tak začína u klasických pôžičiek, refinancovanie úverov, cez kontokorent, investičné úvery až k už spomínaným hypotékam .

Aktuálne dianie vo svete financií