SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Česká spořitelna

Česká spořitelna

Česká spořitelna svojou históriou siaha až do 19. storočia, kedy bol založený prvý právny predchodca súčasnej inštitúcie Sporiteľňa česká, ktorá svoj vznik datuje do roku 1825. Predstavovala jednu z prvých inštitúcií, ktorá dala vzniknúť tradíciu československého a českého spořitelnictví respektíve bankovníctva. Súčasnú podobu inštitúcia získala v roku 1992, kedy sa stala akciovou spoločnosťou.

Profil Českej sporiteľne

V dnešnej dobe je Česká spořitelna stabilný, dôveryhodnú a fungujúce finančnou inštitúciou, ktorá od roku 2000 patrí pod medzinárodnú sieť pobočiek Erste Group . Práve Erste Group ako materská firma značne ovplyvňuje rozhodovanie a celkovú stratégiu sporiteľne. Celkovo má skupina viac než 17 miliónov klientov, z čoho samotná Česká spořitelna obhospodaruje približne 5 miliónov. Tým je nepochybne silnou a možná najvýznamnejšie inštitúciou poskytujúcou finančné služby u nás. S počtom pobočiek 650 a 11 000 zamestnancami je jedným z najväčších zamestnávateľov u nás. Vďaka širokej sieti bankomatov, ktorých je v súčasnosti zhruba 1200 dokáže obsluhovať svojich zákazníkov prakticky po celej krajine bez výnimiek.

Produkty spoločnosti

Česká spořitelna je svojou ponukou neustále na špici našej krajiny. Pre individuálnych klientov z radov bežných občanov ponúka celú radu kont, sporiacich účtov a termínovaných vkladov . Zároveň potom financuje potreby ľudí vďaka variantným pôžičkám a podporám. Pre spoločnosti ponúka sporiteľňa podobné produkty, ale pripravované na mieru každej firme jednotlivo. Individuálny prístup je to, na čom spoločnosť chce dlhodobo stavať. Zároveň Česká spořitelna funguje na úrovni miest a obcí, kedy je im schopná financovať najrôznejšie projekty a pomáhať pri analýzach. Finančné trhy predstavujú ďalší segment, kde sa spoločnosť výrazne prejavuje. Využitia týchto finančných nástrojov je obdržanou ako širokou verejnosťou, tak aj špecializovanými firmami, ktoré s Českou sporiteľňou spolupracujú.

Aktuálne dianie vo svete financií