SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Českomoravská stavebná sporiteľňa

Českomoravská stavebné spořitelna Českomoravská stavební spořitelna as funguje už od roku 1993 a na trhu s financovaním bývania patrí k popredným sprostredkovateľom. Jedná sa o zavedenou inštitúcii, ktorá dlhodobo poskytuje jeden z najobľúbenejších produktov sporenia, teda stavebné sporenie . Avšak spoločnosť sa nezaoberá len financovaním bývania, ale má širší záber činnosti. Vďaka tomu tak môže fungovať ako jeden z hlavných hráčov na slovenskom finančnom trhu vôbec.

Profil spoločnosti

Českomoravská stavební spořitelna nefunguje ale len ako stavebné sporenie. Spoločnosť svoju diverzifikáciou a rozšírením portfólia dosahuje úrovne väčšie inštitúcie, ktorá poskytuje produkty celého spektra finančného trhu. Spoločnosť sa snaží držať vysoký štandard, jasné podmienky a vychádzať zákazníkom maximálne v ústrety. Spokojný zákazník je prioritou.

Produkty sporiteľne

Hlavným oporným produktom je nepochybne stavebné sporenie . Jedná sa o najvýhodnejšej a najbezpečnejšie finančný produkt na trhu. Ide o úsporu, štátnu dotáciu a skvelú cestu, ako financovať vlastné bývanie. Financovanie bývania je však možné u Českomoravskej stavebnej sporiteľne zabezpečiť aj inými typmi úverov, hypotékami či spotrebiteľskými úvermi na bývanie . Spoločnosť ďalej ponúka možnosť doplnkového dôchodkového , kedy človek sporí na starobu a obdobie dôchodku. Finančné zabezpečenie do budúcnosti je totiž rovnako dôležité, ako aktuálne potreby. Aj v podobe investovania ponúka Liška zaujímavé produkty v podobe podielových fondov, ktoré zhodnocujú peniaze v podobe finančnej rezervy klienta. Ide o vyššiu mieru zhodnotenia ako je obvykle u klasických termínovaných vkladov. K ďalším produktom potom patrí žírový účet, spotrebiteľské úvery, sporiace účty alebo komplexné riešenie finančných potrieb klienta spoločnosti .

Aktuálne dianie vo svete financií