SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Cetelem

Cetelem Cetelem je akciovou spoločnosťou, ktorá sa pohybuje na nebankovom trhu finančných služieb v Českej republike. Ide o jedného z najväčších poskytovateľov pôžičiek v tomto segmente vôbec. Cetelem je súčasťou a dcérskou spoločnosti francúzskej banky BNP, ktorá sa spotrebiteľskými úvermi zaoberá už od roku 1953, samotná spoločnosť potom bola založená v roku 1996. Od roku 2000 potom poskytuje plošne osobné pôžičky.

Profil spoločnosti Cetelem

Cetelem je silná, zavedená a stabilná nebankové inštitúcie, ktorá funguje na podobnom princípe ako banky. S tým rozdielom, že kapitál na pôžičky získava z vlastných zdrojov. Spoločnosť disponuje rozsiahlou sieťou pobočiek a veľkým množstvom obchodných partnerov.

Ponuka spoločnosti Cetelem

Spoločnosť Cetelem ponúka celú škálu finančných produktov, z ktorých medzi tie najvýznamnejšie patrí spotrebiteľské úvery, osobné pôžičky, kreditné karty a produkty na financovania motorových vozidiel . Spoločnosť ponúka svoje spotrebiteľské úvery priamo v predajniach svojich obchodných partnerov ako možnosť kúpy tovaru na splátky. Vybavenie takéhoto obchodu je potom otázkou niekoľkých málo okamihov a schvaľovací proces je plne automatický. Klient tak ľahko môže prostredníctvom splátkového predaja Cetelem nakupovať aj bez vlastných prostriedkov.

Stratégia spoločnosti Cetelem

Cetelem, ako jeden z najväčších hráčov na nebankovým trhu, chce ponúkať klientom overené a dlhodobo stabilné produkty. Chce sa stať prvou voľbou pri výbere klientov pri riešení ich osobných financií všeobecne. Preto sa taky Cetelem podieľa svojím členstvom a aktivitou v rade organizácií na vytváraní stabilného prostredia pre poskytovanie služieb z oblasti financií prostredníctvom nebankových subjektov. Spoločnosť je členom registra SOLUS, lízingové asociácie, združenia pre bankové karty či nebankového registra klientskych informácií.

Aktuálne dianie vo svete financií