SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

CF servis Czech s.r.o.

CF servis Czech sro

< strong> CF servis Czech sro predstavuje spoločnosť založenú v roku 2006, ktorá pokračuje v trojročnej tradícii svojich zakladateľov v oblasti financovania na slovenskom trhu. Hlavnou činnosťou firmy je sprostredkovanie služieb pre fyzické osoby aj podniky a poradenskou činnosťou pre týchto klientov. CF servis Czech sa smažia objektívne, nezávisle a odborne pomáhať svojim klientom využívať aktuálne a moderné nástroje finančného trhu.

Profil spoločnosti CF servis Czech

CF servis Czech je nezávislou firmou, ktorá spolupracuje s najväčšími finančnými inštitúciami u nás a vďaka tomu dokáže získať a následne ponúkať tie najzaujímavejšie produkty za najvýhodnejších podmienok. Práve dostatočná nezávislosť umožňuje CF servis Czech vyberať, hodnotiť a vyhodnocovať najlepšie ponuky a tie potom predkladať svojim klientom, ktorí nemusia sledovať celý trh, ale stačí im poradenstvo a sprostredkovanie od CF servis Czech.

Produkty spoločnosti CF servis Czech

Spoločnosť CF servis Czech ponúka naozaj širokú paletu možností. V produktovom portfóliu sú ako bankové, tak aj nebankové finančné nástroje, ktoré môžu klienti spoločnosti využiť. Z bankových produktov sa teší najväčšej obľube hotovostné úvery, spotrebiteľské pôžičky, hypotéky a kreditné karty . U nebankových nástrojov je to potom rad hotovostných pôžičiek, amerických hypoték, riešenie lízingu a pomoc s exekúcie. Ďalej CF servis Czech vykonáva sprostredkovanie pojišťovnických služieb od troch významných spoločností slovenského trhu. Celkovo potom teda ponúka CF servis Czech kompletné riešenie s ohľadom na aktuálne potreby.

Stratégia CF servis Czech

CF servis Czech poskytuje finančné poradenstvo zadarmo. To isté platí aj o spísanie žiadosti s klientom. Spoločnosť sa snaží hľadať najvhodnejšie produkty podľa požiadaviek zákazníkov a práve vďaka svojej nezávislosti ale dostatočné informovanosti má k tomuto podstatne ľahšie cestu, než keby si klient zisťoval všetky potrebné informácie sám.

Aktuálne dianie vo svete financií