SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Citibank

Citibank Citibank je pôvodom írska inštitúcia, ktorá má sídlo v Dubline. Celá skupina nesie názov Citibank Europe plc a je silnou nadnárodnou spoločnosťou. Rok 2008 priniesol v Citibank zmeny, ktoré sa prejavili v tom, že sa stala pobočkou akciovej spoločnosti. História Citibank ako skupiny potom siaha až do roku 1965. Rok 2001 priniesol plnohodnotnú licenciu na poskytovanie kompletných bankových služieb a produktov.

Profil spoločnosti

Citibank pre Českú republiku funguje cez 16 rokov a disponuje 11 pobočkami. S počtom zamestnancov patrí k stredným inštitúciám a zamestnáva približne 1 000 ľudí. Spoločnosť má samozrejme veľmi prepracované postupy, know how a ďalšie náležitosti, ktoré ju radí svojou kvalitou na popredné miesta v našej krajine. Citibank poskytuje špičkové služby sprostredkované sietí profesionálnych bankárov, ktorí prechádzajú náročnými školením preto, aby dokázali vyhovieť najrôznejším požiadavkám bankových klientov. Citibank sa snaží hľadať riešenia pre každého svojho klienta a to nielen v oblasti jeho financovania, ale aj úspor, plánovanie a smerovanie všetkých jeho finančných tokov . Spokojný zákazník je hlavným cieľom a snahou celej spoločnosti.

Produkty Citibank

Citibank ponúka klasickú ponuku bankových služieb, ako je u takto veľkých inštitúcií obvyklé. Zákazníci tak môžu využívať všeobecne známe Citi konto, balíček Citigold či CitiProfession . Tieto produkty sú štandardizované a ponúkané takmer po celej Európe. Banka tak využíva svoje skúsenosti z oblasti svetového bankovníctva a aplikuje svoje nadobudnuté vedomosti na českom trhu. Privátne bankovníctvo spočíva v komplexnom obalenie daného problému a flexibilným nastavenia individuálnych finančných nástrojov presne podľa požiadaviek klienta a jeho potrieb. Citibank navyše ponúka produktové varianty, ako sú trasury, cash management alebo Custody.

Aktuálne dianie vo svete financií