SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Commerzbank

Commerzbank

Commerzbank svoju históriu traduje až do roku 1870, kedy bola v Hamburgu založená prvá pobočka tejto svetoznámej inštitúcie. V súčasnosti má bánk hlavné sídlo vo Frankfurte nad Mohanom. Spoločnosť sa orientuje prevažne na firemnú klientelu , investičné a finančné investorov . Poradenstvo a pomoc s najrôznejšími projektmi sú práve tým, na čom chce spoločnosť do budúcna stavať. Jedná sa o globálnu značku, ktoré sa z Nemecka postupne dostala do povedomia v celom svete. V súčasnosti je Commerzbank jednou z celého radu silných spoločností, ktoré operujú po celom svete bez najmenších problémov.

Profil spoločnosti

V súčasnosti má Commerzbank zhruba 800 pobočiek v Nemecku a významných mestách celého sveta. Jedná sa o jednu z najväčších Nemeckých bánk a rozhodne jednu z 50 najväčších finančných inštitúcií na svete. Banka funguje vo viac ako 44 štátoch sveta, a funguje pomocou cca 70 dcérskych spoločností, pobočiek alebo holdingových firiem. V Českej republike potom má Commerzbank 5 bázických pobočiek vo veľkých mestách.

Produkty spoločnosti

Spoločnosť sa prevažne orientuje na firemnú klientelu, ale aj pre súkromné osoby má v ponuke množstvo zaujímavých produktov. Ide predovšetkým o exkluzívnu ponuku pre náročných klientov . Práve náročná klientela je to, kam zacieľujú Commerzbank. Produkty sú určené predovšetkým na financovanie individuálnych potrieb, vedenie korunových aj devízových účtov, investičné poradenstvo, Private Placement, Electronic a Phone Banking, účty úschov u advokáta a notára či bezpečnostné schránky. Pre firemnú klientelu potom Commerzbank ponúka efektívnu správu financií podľa individuálnych potrieb. Ide o finančné riešenia, ktoré sú riešené vždy veľmi osobne a presne na mieru a podľa požiadaviek klienta . K produktom potom teda patrí optimalizácia úrokov, cash management, produkty platobného styku a vkladov, obchody na kapitálovom trhu, Trade Finance a riadenie rizík pomocou derivátov.

Aktuálne dianie vo svete financií