SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

ČSOB

ČSOB ČSOB , teda Československá obchodná banka as , inštitúciou, ktorej história siaha do roku 1964. To bola táto spoločnosť štátom založená na sprostredkovanie služieb v oblasti menových operácií a predovšetkým financovanie zahraničného obchodu. Rad desiatok rokov fungovala na tomto princípe pod štátnym dohľadom, až rok 1999 priniesol ČSOB privatizáciu. Banka bola prevzatá belgickou skupinou KBC. V roku 2000 potom došlo k ďalším veľmi významnému počinu ČSOB a to k tomu, že banka prevzala Investičná a poštová sporiteľňu .

Zameranie ČSOB

ČSOB je bankou s širokým poľom pôsobnosti. Vo svojej ponuke má produkty ako pre fyzické osoby a privátnych klientov, v bankovom žargóne ide o retail, tak aj pre malé a stredné podniky. Samostatnou oblasťou je potom bankovníctva pre korporátne spoločnosti a ďalšie nebankové veľké inštitúcie. Česká republika, respektíve ČSOB v SR ponúka cez 246 pobočiek s viac ako 7 900 zamestnancami. Vďaka rozsiahlej sieti bankomatov, ktorých sa na území našej krajiny nachádza cez 700 má banka pokryjú prakticky všetky oblasti štátu a môže tak ponúkať svoje služby celoplošne.

Ponuka produktov ČSOB

ČSOB samozrejme vychádza s ponukou zo svojej materskej spoločnosti KBC, ale vždy sa snaží vytvárať finančné produkty presne k obrazu našej krajiny. Je potrebné sledovať aktuálne trendy a predchádzať požiadavkám klienta. Základné členenie produktov ČSOB je samozrejme podľa príjemcu danej služby. Rozdelenie na fyzické osoby a spoločnosti je jednoduché. Pre fyzické osoby potom ČSOB ponúka klasické účty, termínované vklady či sporiteľské konta . Avšak iv pohľade veriteľa banka ponúka celú škálu možností, ako si požičať peniaze. Ku klasikám patrí spotrebiteľské úvery, hypotéky, americké hypotéky, ale aj klasické účelové pôžičky a podobne . Alternatívne zdroje financovania sú v ponuke tiež, tu banka ponúka kreditné karty, povolené prečerpanie účtu a ďalšie moderné spôsoby , ako predložiť klientovi peňažné prostriedky.

Aktuálne dianie vo svete financií