SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Deutsche Bank

Deutsche Bank

Tradícia jednej z najväčších nemeckých bánk siaha až do roku 1870, kedy bola spoločnosť založená. Rok 1990 potom priniesol radostnú správu pre Českú republiku, pretože v tomto roku bola otvorená prezentácia spoločnosti Deutsche Bank as v Prahe. Rok 1993 znamenal otvorenie plnohodnotné pobočky v podobne organizačnej zložky Deutsche Bank. Jedná sa o stabilný a dôveryhodnú inštitúciu s tradíciou, ktorá sa snaží dlhodobo poskytovať prvotriedne služby ako súkromným investorom a klientom, tak i spoločnostiam treba is nadnárodným významom.

Profil spoločnosti

Deutsche Bank je akciovou spoločnosťou, ktorá je založená podľa nemeckého práva a sídli vo Frankfurte nad Mohanom. Je oprávnená na základe povolenia vykonávať finančné služby a podnikať ako banka v podobe poskytovania finančných služieb a produktov. Celá skupina Deutsche Bank je zložená z veľkého počtu ako Nemeckých, tak aj zahraničných spoločností, ktoré podnikajú na základe povolenia v jednotlivých štátoch Českú republiku nevynímajúc. Pražská pobočka Deutsche Bank je organizačnou zložkou ako korporátne a investičné banka, ktorá ponúka celý rad služieb s trhového prostredia, bankovníctvo a obchodných transakcií .

Produkty spoločnosti

Vzhľadom k svojmu vzniku v Nemecku predstavuje Deutsche Bank hodnoty, ktoré majú význam ako je bezpečnosť, tradície a precíznosť. Spoločnosť ponúka produkty z oblasti Global Markets, Global Banking a Global Transaction Banking . Vďaka znalosti českého ale hlavne medzinárodného prostredia je spoločnosť Deutsche Bank schopná ponúknuť medzinárodné transakcie, individuálne konzultácie a na mieru pripravené riešenia pre správu majetku i investovania. Spoločnosť funguje naviac ako poradenská inštitúcia , ktorá je schopná získavať kapitál a financovať český trh.

Aktuálne dianie vo svete financií