SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Essox

Essox ESSOX sro je úverovou nebankových firmou, ktorá sa zaoberá poskytovaním lízingových a úverových služieb na slovenskom trhu. Veľkou výhodou spoločnosť Essox je bezpochyby jej príslušnosť k skupine Société Générale, ktorá sama o sebe zamestnáva vyše 120 000 ľudí. Essox je tak súčasťou nadnárodnej korporácie, ktorá pôsobí vo viac než 77 krajinách sveta.

Profil spoločnosti Essox

Essox je dcérskou spoločnosťou Komerčné banky, ktorá drží ochrannú ruku nad týmto nebankovým subjektom. Aj vďaka tomu ponúka spoločnosť Essox širokú produktovú základňu a pestré skúsenosti z oblasti osobného a spotrebiteľského financovania. Spoločnosť je navyše členom Českej leasingovej a finančnej asociácie, čo jej dáva punc kvality a zodpovednosti za svoje produkty a klientmi.

Produkty spoločnosti Essox

Spoločnosť Essox ponúka 4 druhy produktov. Ide predovšetkým o financovanie nákupu automobilov, tovaru a služieb, leasingové nástroje a kreditné karty . U financovanie automobilov sa Essox špecializuje na nové aj ojazdené vozidlá do veku 11 rokov do 3,5 tony. Systém splácania je potom nastavený individuálne podľa požiadaviek klienta. V oblasti financovania tovarov a služieb ponúka Essox možnosti ako vhodne zlepšiť a skvalitniť bývanie pomocou najrôznejších spotrebiteľských úverov, pomocou rovnakého nástroja potom pomáha spoločnosť s nákupom potrebného tovaru a výrobkov. U partnerských e-shopov je možné využiť zaujímavý systém splácania nakupovaného sortimentu vďaka prepracovanému systému nákupu na splátky. A nakoniec Essox ponúka kreditné karty, ktoré predstavujú neustálu možnosť využiť peniaze, ktoré človek aktuálne nemá na svojom bežnom účte. Essox skrátka uľahčuje nakupovanie v každom smere.

Aktuálne dianie vo svete financií