SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Euroúvěr

Euroúvěr

Spoločnosť Euroúvěr ponúka jedinečné nebankové produkty za skvelých podmienok. Ide predovšetkým o nebankových hypotéky, ktoré prichádzajú z dielne Euroúvěru. Táto inštitúcia pomôže tam, kde banka zatvára dvere. Zvyčajne je to kvôli problémom v registra dlžníkov , do ktorého však spoločnosť Euroúvěr nenahliada, takže žiadateľ má možnosť využiť nebankovej hypotéky podľa svojich možností a požiadaviek.

Profil spoločnosti Euroúvěr

Euroúvěr funguje ako partner štandardných bánk a stavebných sporiteľní. Vďaka sprostredkovanie obchody cez tieto inštitúcie je možné využiť skvelých podmienok až 90% hodnoty nehnuteľnosti. Nebankové produkty od spoločnosti Euroúvěr sú vhodné prakticky pre každého. Vždy je dôležité spoločnosť dostatočne informovať, aby mohla nájsť adekvátne riešenie, podľa vašich možností. Ak je úver v banke zamietnutý, Euroúvěr vám s tým pomôže. Ľahko pomocou internetového formulára požiadate ao to ostatné sa už postara sama spoločnosť.

Produkty spoločnosti Euroúvěr

Hlavnou náplňou spoločnosti Euroúvěr je bezosporu riešenie nebankových hypoték . Všetko začína klasickú americkú hypotékou, cez úver na družstevný byt až k úveru na prenájom. Euroúvěr navyše ponúka financovanie developerských projektov, vyplatenie exekúcií konsolidáciu dlhov . To všetko a na jednom mieste pekne prehľadne. V oblasti klasického úverovania potom funguje spoločnosť ako sprostredkovateľ pre riešenie a vyplácanie exekúcií. U leasingu nehnuteľností sa snaží Euroúvěr ponúkať zaujímavé možnosti ako vyplatiť exekúcie, konsolidovať prostriedky a využiť peniaze bez udania dôvodu. Spoločnosť sa snaží riešiť problémy svojich klientov komplexne a pomáha im zvládať zložitú situáciu so zápisom v registri dlžníkov. Tým klienti získajú ďalšie možnosti, o ktorých sa im ani nesnívalo, pretože zápis v registri je až do tejto doby veľmi obmedzoval. To už so spoločnosťou Euroúvěr neplatí.

Aktuálne dianie vo svete financií