SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Fast Hypo

Fast Hypo Fast Hypo predstavuje zavedenú finančnej inštitúcii, ktorá sa oblasťou hypotekárnych úverov zaoberá už od roku 2001. Spoločnosť garantuje svojej podmienky po celú dobu splácania a snažia sa vždy vyjsť klientovi ústrety. Jedná sa o moderné a dynamicky sa rozvíjajúca nebankových spoločnosť, ktorá vďaka zahraničnému kapitálu dokáže plniť svoje záväzky na poli hypoték .

Profil spoločnosti Fast Hypo

Fast Hypo je akciovou spoločnosťou, ktorá dlhodobo vykazuje kladný hospodársky výsledok a dokáže pružne reagovať na požiadavky trhu. Aj vďaka tomu dokáže obstáť v tvrdej konkurencii na hypotekárnom trhu súčasnej doby. Spoločnosť je súčasťou FPD Corporation CZ as, ktorá jej ponúka ďalšie rozšírené možnosti, ako sa presadiť na slovenskom trhu.

Produkty spoločnosti

Spoločnosť ponúka dva typy úverov. Štandardné a VIP . Pri ich vybavovaní a žiadosti postačí iba list vlastníctva a fotografie . Všetko veľmi ľahko a rýchlo. Do 48 hodín spoločnosť odpovie, či daný úveru žiadateľ dostane alebo nie, respektíve na akú veľkú sumu mu bude hypotéka poskytnutá. U Štandardného úveru ide o sumy do 10 miliónov korún s dobou splatnosti do 3 rokov. U VIP úverov sa potom jedná o sumu do 20 miliónov Sk s rovnakou lehotou splatnosti. Oba typy úverov je nutné zabezpečiť záložným právom k nehnuteľnosti. Všetko veľmi ľahko a rýchlo. Fast Hypo je totiž špecialista na hypotekárne úvery a vďaka tomu dokáže ponúknuť jedinečné produkty za skvelých podmienok.

Filozofia spoločnosti

Fast Hypo predstavuje profesionálny prístup k úverom na hypotekárnom trhu. Ide o stabilitu a garanciu. Spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom hypotéky aj na založenej nehnuteľnosti, čím im dokáže často pomoc v ťažkej situácii. Aj vďaka tomu má Fast Hypo čoraz viac zákazníkov a spokojných klientov. Spoločnosť ponúka možnosť aj kedykoľvek predčasne splatiť úver a to bez akýchkoľvek sankcií. Fast Hypo je spoločnosť naozaj pre svojich klientov a vychádza im maximálne v ústrety .

Aktuálne dianie vo svete financií