SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Financial solutions

Financial solutions

Spoločnosť Financial solutions funguje na našom trhu od roku 1999. Ide o profesionálnu spoločnosť, ktorá poskytuje bankové i nebankové produkty celej rady subjektov a tým dokáže vždy vhodne nastaviť a vybrať najvýhodnejší produkt pre daného klienta. Financial solutions sú skrátka firmou, ktorá vám nájde finančné riešenia.

Profil Financial solutions

Financial solutions ponúkajú odborné poradenstvo proškoleného personálu, ktoré je striktne orientované na klienta. Spoločnosť nehľadá aktuálne najvyšší zisk, ktorý jej klient prinesie, ale snaží sa dlhodobo udržateľne spracovávať klientovi požiadavky a celkovej jeho financovania. Financial solutions hľadá spokojných klientov, ktorí sa budú vracať a znamenať pre spoločnosť dobré referencie. Dôležitý je pre Financial solutions osobný prístup a individuálny plán . Vždy je snaha nájsť finančnú riešenie presne podľa požiadaviek klienta a to od začiatku až do konca.

Produkty Financial solutions

Spoločnosť Financial solutions ponúka vo svojej základnej ponuke tri typy produktov. Ide o nebankových pôžičku, nebankový hypotéku a pôžička na konsolidáciu nevýhodných úverov a exekúcií. U nebankové pôžičky, ktorá je u Financial solutions bez nahliadnutie do registra, ide predovšetkým o hľadanie riešení pre klienta, ktorý chce urýchlene nejakú menšiu sumu a má problémy také peniaze získať v banke. Nebankový hypotéka potom predstavuje jedinečný finančný produkt, ktorý je zaisťovaný zástavou nehnuteľností . Dokáže kompletne nahradiť bankové hypotéku a navyše je vhodná aj pre žiadateľov, ktorí nemôžu inde peniaze či už z akéhokoľvek dôvodu získať. Nebankový hypotéka od Financial solutions je naozaj pôžička pre každého. A posledným základným produktom spoločnosti Financial Solutions je pôžička na konsolidáciu nevýhodných úverov a exekúcií. Ide o veľmi pomocný a potrebný nástroj pre celý rad klientov. Odborné poradenstvo vám vždy nájde cestu, ako zo špirály dlhov uniknúť. Vďaka konsolidácii je možné zjednotiť všetky pôžičky do jednej a tým získať nové možnosti ako splácať a vyhnúť sa prípadným problémom.

Aktuálne dianie vo svete financií