SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Finpo

Finpo Finpo predstavuje zavedenú značku, ktorú prevádzkuje spoločnosť MANZES sro Názov obchodné značky vznikol zo spojenia slov Finančné a pomoc . Jedná sa o klasickú nebankových spoločnosť, ktorá ponúka svoje prostriedky klientom, ktoré mali v budúcnosti problémy s registrom dlžníkov, alebo skrátka nemajú dostatok prostriedkov na zabezpečenie bonity v banke. Finpo im vždy vyjde v ústrety. Spoločnosť sa špecializuje skôr na pomoc s financovaním bývania a na nebankové hypotéky .

Profil spoločnosti Finpo

Finpo ponúka celý rad produktov pre klientov, ktorí nemajú možnosť získať peniaze inde. Finpo predstavuje skutočnú pomoc prakticky každému. Spoločnosť je schopná sa prispôsobiť každému zákazníkovi a ponúknuť mu produkt na mieru. Individuálne potreby a možnosti klienta rieši Finpo priamo po zaslaní žiadosti. Spoločnosť akceptuje oneskorené splátky, nenahliada do registra a ani nevyžaduje dokumentovania príjmu . Vek ani doba splácania nie je obmedzená, takže Finpo naozaj dokáže pripraviť nebankové produkt pre každého bez rozdielu.

Produkty Finpo

Jedným z hlavných produktov spoločnosti Finpo je nepochybne ich nebankový hypotéka. Ide o flexibilné a veľmi prispôsobivý produkt, ktorý zodpovedá aktuálnym možnostiam žiadateľa. Finpo ponúka nebankový hypotéku is negatívnym zápisom v registri a suma môže byť až do 70% hodnoty nehnuteľnosti. Dôležité je si tiež uvedomiť, že hypotéka od Finpo je neúčelové a nie je teda nutné dokladať spoločnosti akékoľvek dokumenty či využitie prostriedkov. Ďalej spoločnosť Finpo ponúka klasické nebankový hypotéky a to aj so zástavou nehnuteľností, podľa požiadaviek zákazníka potom firma vypláca zástavy, exekúcia, ale dokáže aj refinancovať nevýhodné pôžičky . Finpo hľadá pre svojich klientov stabilné riešenia, takže garantuje fixné úroky a peniaze poskytuje počas veľmi krátkej doby. Posledným z veľmi používaných produktov je potom konsolidácie pôžičiek, ktorá spojí všetky pôžičky do jedinej a uľahčí celkovej splácania.

Aktuálne dianie vo svete financií