SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

GE Money Bank

GE Money Bank GE Money Bank je silnou spoločnosťou, ktorá sa opiera o bohatú históriu všetkých svojich predchodcov a materskej spoločnosti GE. Tá bola založená už v roku 1892 av celosvetovom meradle sa jedná o možno najväčší obchodné meno vôbec. V Českej republike GE Money Bank predstavuje významnú inštitúciu a ponúka komplexné služby v oblasti bankovníctva a finančného sprostredkovania.

Profil spoločnosti GE Money Bank

Celá skupina GE predstavuje nadnárodnej korporácii, ktorá zastrešuje všetky operácie u samotnej GE Money Bank. Celá skupina banku nevynímajúc stavia na inováciách a technológiách modernej doby. Je vždy priekopníkom a vynálezcom nových postupov, služieb a produktov i na českom trhu bankovníctva. Nové služby a moderné postupy predstavujú v GE Money Bank hlavnú hnaciu silu .

Produkty spoločnosti GE Money Bank

Produkty spoločnosti GE Money Bank sú veľmi rozmanité a predsa úplne presné. K rade štandardných bankových produktov pridáva spoločnosť ďalšie, zaujímavé a originálne nápady, ktoré v mnohých prípadoch uľahčujú klientom banky činnosť.

Zákazníci GE Money Bank

Spoločnosť GE Money Bank delí svojich zákazníkov do dvoch skupín. Fyzické osoby, teda privátna klientov a firmy, teda právnické osoby, ktoré hľadajú hlavne účinné formy financovania. Portfólio produktov GE Money Bank je neobyčajne široké a zákazník má teda skvelú možnosť vyberať, hodnotiť a voliť najvhodnejšie alternatívu. Samozrejmosťou sú u GE Money Bank vklady na účet, poistenie a sporenie . Nasledujúce úverové produkty, pôžičky, leasing alebo hypotéky . A všetko zakončuje projektovanie a investovania u väčších celkov . Navyše banka často prichádza so zaujímavými produktmi ako napríklad plnohodnotný výpis z účtu, paušálnej bežný účet typu all inclusive či odmeňovania klientov, ktorí aktívne používajú platobnú kartu. To všetko zavádza ako prvý GE Money Bank na náš trh.

Aktuálne dianie vo svete financií