SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Home Credit

Home Credit Home Credit je akciová spoločnosť, ktorá bola založená už v roku 1997 av dnešnej dobe funguje ako jeden z popredných poskytovateľov úverov na spotrebiteľské účely. Spoločnosť ponúka celú paletu skvelých produktov, ktoré Česi veľmi radi a hojne používajú. Home Credit ponúka nakupovanie na splátky au rady svojich partnerov je možné túto pôžičku vybaviť v priebehu niekoľkých málo okamihov.

Profil Home Credit

Home Credit as je súčasťou celej skupiny Home Credit, ktorá funguje naprieč celou Európou a úspešne ponúka služby iz bankového sektora v podobe bežných účtov či klasických vkladov. Skupina má približne 15 000 zamestnancov a viac ako 6 miliónov zákazníkov. Jedná sa o stabilný a zavedenú finančnej inštitúcii, ktorá iv Českej republike našla svojich zákazníkov. Celá skupina Home Credit potom ešte patrí do nadnárodnej korporácie PPF, ktorá je jednou z najväčších investičných skupín v Európe.

Produkty Home Credit

Home Credit ponúka širokú paletu spotrebiteľských produktov, ktoré sú rozdelené dle svojho využitia. Klasický produkt Home Credit je nákup na splátky . Tento jedinečný spôsob nákupu tovaru je ponúkaný vo viac ako 4 500 obchodoch po celej Českej republike. Ide o obchody s najrôznejším tovarom, ktoré je možné nakúpiť za cudzie prostriedky a prakticky bez čakania. Ďalší produkt Home Credit predstavuje Medifin . Jedná sa o klasický spotrebiteľský úver, ktorý je určený na financovanie nadštandardných zdravotných zákrokov a pomôcok. Tento produkt pomáha financovať zdravie klientov spoločnosti. Home Credit má ďalej pre svojich zákazníkov pripravený Auto úver , ktorý je možné čerpať zhruba na 300 miestach po celej našej krajine. Ide o veľmi flexibilný produkt pre fyzické i právnické osoby, ktoré týmto spôsobom môžu veľmi ľahko a lacno nakúpiť nové či ojazdené auto. V neposlednom rade potom Home Credit ponúka kreditnú kartu, ktorá funguje medzinárodne a pomocou ktorej možno od spoločnosti čerpať neustále sa obnovujúcej revolvingový úver podľa potrieb.

Aktuálne dianie vo svete financií