SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

HSBC Bank

HSBC Bank HSBC Bank je významnou celosvetovou bankovou inštitúciou, ktorá má viac ako 10 000 pobočiek v 80 krajinách celého sveta. História HSBC Bank siaha až do roku 1865 av Českej republike banka otvorila svoju pobočku v roku 1997. Spoločnosť sa skôr špecializuje na korporátnej a firemné bankovníctvo a preto aj s koncom roka 2009 ukončila v Českej republike súkromné financovanie. Spoločnosť je veľmi kapitálovo silná a vďaka tomu pretrváva a rozširuje svoje služby bez ohľadu na dobu a situáciu na trhoch.

Profil HSBC Bank

HSBC Bank je svetová a predsa miestna banka, ako o sebe rada tvrdí. A presne to vystihuje jej potenciál a možnosti. Vďaka nadnárodnej sieti pobočiek, mnohoročným skúsenostiam a medzinárodným kontaktom dokáže HSBC Bank pre klienta sprostredkovať a zabezpečiť mnohé zo svetového trhu. Na druhú stranu sa ku klientovi pristupuje v jeho domovskej krajine, individuálne a presne podľa požiadaviek . Klient má tak možnosť využiť medzinárodných skúseností HSBC Bank zo svojho vlastného regiónu.

Produkty spoločnosti HSBC Bank

HSBC Bank ponúka na slovenskom trhu tri základné zložky svojich produktov. Ide o korporátne bankovníctvo, finančné riadenie a investičné bankovníctvo . Pre privátnu klientelu spoločnosť svoje brány na konci roka 2009 uzavrela a špecializuje sa už len na firemné financie a nadnárodné bankovníctvo. V oblasti investičného bankovníctva ponúka HSBC Bank skvelé strednodobé až dlhodobé fondy, ktoré majú vďaka finančnej sile a skúsenosti banky pre investorov zásadný význam. Vďaka globálnym možnostiam, ktoré HSBC Bank bezpochyby má, je možné zainvestovať do najrôznejších aktivít, fondov a združení prakticky po celom svete. Korporátne bankovníctvo je zase založená na individuálnom prístupe ku každému podniku a zabezpečuje mu jedinečnosť, individuálny prístup a skvelé podmienky na globálnom celosvetovom trhu. HSBC Bank je bankou pre budúcnosť .

Aktuálne dianie vo svete financií