SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Hypotekárna banka

Hypoteční banka Hypotekárne banka je v súčasnosti jednotkou na hypotekárnom trhu v Českej republike. Ide už o zavedenú inštitúcii, ktorá sa úzko špecializuje na hypotekárne úvery a tým dokáže svojim klientom ponúknuť jasne definovaný produkt za skvelých podmienok. História spoločnosti siaha do roku 1991, keď banka fungovala ako regionálna klasická obchodná spoločnosť. Od roku 1995 potom získala povolenie vydávať hypotekárne záložné listy, čím sa jasne diverzifikovala a začala fungovať čisto ako banka na hypotéky.

Profil spoločnosti

Hypotekárne banka v roku 2000 zaznamenala výraznú zmenu vo svojej štruktúre, pretože sa stala súčasťou veľkej a významnej banky v našej krajine. Hypotekárnu banku totiž kúpila ČSOB a tým pádom dostal rozvoj Hypotekárne banka ďalší impulz a silného partnera za chrbát. Aj vďaka tomuto obchodu sa môže banka honosiť skvelými výsledkami, zaujímavými produkty a jedinečnými podmienkami .

Produkty spoločnosti

Hypotekárne banka ponúka striktne hypotekárne úvery . Ide j hlavné a najdôležitejšie produkt, ktorý je možné v tejto inštitúcii získať. A je to práve táto úzka špecializácia, ktorá prináša Hypotekárne banke komparatívnu výhodu v tom, že dokáže ponúknuť bezkonkurenčné podmienky a svojim potenciálnym klientom má čas, možnosť a snahu všetko jasne a jednoducho vysvetliť. Hypotéky sú skrátka dominantou Hypotekárne banky. Nie nadarmo tak banka pravidelne získava titul za najlepšiu hypotéku roka .

Stratégia spoločnosti

Prístup Hypotekárne banky k hypotekárnym úverom spočíva v tom, že ide o multibrandovú firmu. Spoločnosť ponúka svoje produkty prostredníctvom celého radu ďalších, menších inštitúcií, ktoré radi tohto partnerstva s takto silnou bankou využijú. Rad partnerov tak ponúka svoje produkty podporené produktom Hypotekárne banky, pretože v hypotékach jej skrátka ťažko nejaký menší partner môže konkurovať. Ako je vidno, ide o veľmi úspešnú stratégiu.

Aktuálne dianie vo svete financií