SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

ING Bank

ING Bank ING Bank je zavedenou spoločnosťou, ktorá na našom trhu pôsobí už od roku 1991. Celá skupina spoločne is pobočkou ING Bank patrí dlhé roky k popredným finančným inštitúciám prakticky celého sveta. Vždy to tak bolo av nastávajúcom období tak bude pravdepodobne naďalej. Ide o jedného z najvýznamnejších hráčov na trhu a podľa neho sa aj štruktúra financií v Českej republike formuje. Hlavnou činnosťou ING Bank v Českej republike je predovšetkým bankovníctvo, podporované poisťovníctvom, správou aktív, podielových fondov a penzijným pripoistením .

Profil ING Bank

ING Bank vsádza na špičkový servis, jedinečnosť a stabilitu. ING predstavuje istotu a poskytuje komplexné a ucelené ako privátna tak firemné bankovníctvo. Kompletné služby v oblasti komerčného a investičného rozhodovania ponúka ING Bank už niekoľko rokov, a preto môže vhodne využiť nazbierané skúsenosti.

Produkty spoločnosti

ING Bank ponúka kompletnú ponuku bankových produktov. Či už sa jedná o klasické vklady na účet kreditnej karty, ale aj najrôznejšie formu úverovania a úverov . Bankovej záruky od ING Bank sú tiež hojne využívané. Samozrejme pre väčšie spoločnosti ponúka ING Bank jedinečné a individuálne podnikové financovanie, kapitálové obchody či treasury . Vďaka tomuto širokému záberu finančných služieb je ING Bank schopná komplexne zabezpečiť financovanie tak súkromných osôb, tak firemných transakcií.

Jedinečné ING konto

ING Bank má celú radu zaujímavých a moderných produktov. Nad všetkými však veľmi čnie súkromný sporiaci účet - ING konto. Jedná sa o revolučný klasický účet, ktorý je úročený mimoriadne vysokým úrokom, a ku ktorému sa nevzťahujú žiadne poplatku. Ide o naozaj zlom v českom bankovníctve, keďže ING konto konečne prelomilo všetky tabu a zažité poriadky. Nie nadarmo potom tento sporiaci účet získava pravidelne ocenenia bankové produktov a služieb.

Aktuálne dianie vo svete financií