SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

J & T BANKA

JT BANKA J & T BANKA vznikla v roku 1998 vďaka akvizícii Podnikateľské banky. História spoločnosti J & T vo všeobecnosti však siaha až do roku 1994, kedy bola táto významná stredoeurópska finančná inštitúcia založená na slovenský. Strategicky sa potom J & T BANKA, ktorá je akciovou spoločnosťou zameriava predovšetkým na klientov, ktorí očakávajú individuálny prístup, jedinečné produkty a silného partnera. Banka je ladená skôr smerom akvizícií, real estate a obchodu s cennými papiermi.

Profil J & T Banky

Spoločnosť J & T BANKA predstavuje silného partnera nielen pre české klientov, ale svoje pobočky spoločnosť má aj na slovenských a vo Švajčiarsku. Nezanedbateľnou zložkou spoločnosti sú aj ruská inštitúcie J & T Bank OAO a J & T Bank & Trust Corporation z Barbadosu. To všetko spoločne vytvára bezpečnú, pevnú a stabilnú inštitúciu s potenciálom rastu a jedinečnými produktmi. J & T BANKA má za svoju hlavnú konkurenčnú výhodu schopnosť rýchleho a odborného posúdenia navrhovaného projektu a znalosť trhu.

Produkty J & T Banky

Spoločnosť delí svoje služby podľa zamerania svojich klientov medzi súkromné osoby a firmy. Pre privátnu klientelu ponúka J & T BANKA klasickú ponuku služieb v oblasti vedenie bežných účtov, zabezpečovanie platobného styku, platobné karty, vedenie trezorových schránok alebo vykonávania klasických hotovostných aj bezhotovostných operácií . Pre firemnú klientelu potom J & T BANKA má pripravené špeciálne programy a ponuky, ktoré sú ďalej prispôsobované klientom presne na mieru . Ide predovšetkým o investície a špecializované financovanie . U investovania ide predovšetkým o vkladové produkty, štruktúrované vklady a termínované vklady. Podporené správou majetku, obchodom s cennými papiermi a podielovými fondmi. Špecializované financovanie J & T Banky potom prebieha prostredníctvom projektov. Predovšetkým ide o reality, akvizície, reštrukturalizácie a obchody s pohľadávkami.

Aktuálne dianie vo svete financií