SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Komerční banka

Komerční banka Komerční banka patrí k vedúcim hráčom na slovenskom trhu bankovníctva. Ide o silnú inštitúciu s medzinárodnou účasťou. Komerční banka sa zameriava predovšetkým na privátne klientelu, drobné podnikanie a investičné bankovníctvo . Aktuálne má Komerční banka cez 1,7 milióna klientov, ktorí môžu využívať viac ako 400 pobočiek a 700 bankomatov naprieč celú Českú republika poskytla. K tomu všetkým Komerční banka ešte pridáva 20 špecializovaných Business centier pre stredné podniky a 4 centr pre podniky veľká s nadnárodným významom.

Profil Komerčné banky

Komerční banka funguje dlhodobo na našom území, ale od roku 2001 nastal prelom v jej význame i celosvetovo. Stala sa totiž súčasťou jednej z najvýznamnejších finančných inštitúcií v Európe Société Générale. Tá svoju akvizíciou Komerční banky vstúpila na slovenský trh a začala tu aplikovať leta preverené postupy získané vďaka svojim mnohoročným skúsenostiam v oblasti bankovníctva. Komerční banka je teda v súčasnej dobe veľmi kapitálovo silná a disponuje dostatočnou likviditou. Vďaka tomu je aj jej kreditnej rating na skvelej úrovni.

Produkty Komerčné banky

Komerční banka je klasickou otvorenou a komplexné inštitúcií. Príliš necílí na žiadnu skupinu obyvateľov, ale chce súhrnne a obšírnejšie obsiahnuť celé spektrum zákazníkov, ktorí vždy nájdu riešenie práve v miestnych pobočkách. V produktovej rade sú teda ponúkané produkty ako súkromným osobám, tak aj firmám . Pre privátne bankovníctvo má Komerční banka v ponuke klasické bankové účty všetkých možných kategórií, ďalej potom produkty úverovania a pôžičiek , zhodnocovanie peňazí, investovania av neposlednom rade financovanie bývania . Pre firemnú klientelu Komerční banka pripravuje komplexné programy na celkové riadenie financií spoločností. Štandardné bežné operácie sú podporované zaistením proti riziku alebo efektívnym zahraničným obchodom.

Aktuálne dianie vo svete financií