SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Konsolidácie pôžičiek

Konsolidace půjček Konsolidácia pôžičiek reprezentuje kompletnú zmenu v úveroch daného dlžníka . Ide o situáciu, kedy je niekoľko existujúcich pôžičiek přeúvěrováno do jedinej a výhodnejšie. Konsolidácia má rad racionálnych dôvodov, ktorých by sa klienti mali držať. Je jasné, že jediná pôžička predstavuje nižšie náklady a naviac konsolidácie pôžičiek znižuje aj administratívnu náročnosť. Uľahčí tak dlžníkovi splácania a zaoberanie sa splátkami. Konsolidácie pôžičiek je veľmi chytré a relatívne jednoduché riešenie, kedy viac pôžičiek splynie v jednu výhodnú .

Prečo sa konsoliduje

Konsolidácia pôžičiek je výsledkom aktuálne ponuky na finančnom trhu. Trh sa vyvíja a jednotlivé inštitúcie menia svoje podmienky. Pôžička, ktorú človek uzavrel pred niekoľkými rokmi, môže byť už veľmi nevýhodná, a preto je vhodné ju zmeniť. Alebo ďalší možnosťou je niekoľko súbežných pôžičiek u niekoľkých inštitúcií. Každá pôžička má iný termín splatnosti, inú veľkosť a inú dobu splácania . Človek si musí všetky tieto údaje pamätať a vždy včas zaplatiť, inak sa vystavuje riziku exekúcie a ďalších problémov. Konsolidácie pôžičiek všetky tieto nástrahy a zložitosti zjednodušuje. Pre konsolidáciu totiž vzniká pôžička jediná, pomocou ktorej sa všetky existujúce pôžičky splatí a klient tak pokračuje v splácaní pôžičky jediné, konsolidovanej as aktuálnymi podmienkami na trhu, ktoré sú pre neho najvýhodnejšia.

Výhody konsolidácie pôžičiek

Jednoznačnou výhodou je úspora nákladov. Trvalý príkaz, SIPO, príkaz na úhradu, odosielanie niekoľkých zloženiek . To všetko stojí náklady a poplatky. Konsolidácia všetky tieto poplatky spoja do jedného, takže miesto 5 trvalých príkazov a 2 zloženiek platia u konsolidovanej pôžičky klient iba jeden jediný poplatok za trvalý príkaz a tým všetko končí. Úspora nákladov je prvotným a významným dôvodom, prečo konsolidovať pôžičky. Ďalším nemenej dôležitým faktorom sú výhodnejšie podmienky. Aktuálne uzatvárané zmluvy a pôžičky sú logicky výhodnejšie a lepšie zodpovedajú aktuálnym požiadavkám klienta, ktorý sa pre konsolidáciu pôžičiek rozhodol. Konsolidovaná pôžička presne kopíruje požiadavky klienta a jeho potreby.

Aktuálne dianie vo svete financií