SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Kreditná karta bez príjmu

Kreditní karta bez příjmu Kreditná karta bez príjmu je relatívne dostupným a ľahkým zdrojom financovania. Aktuálne prakticky každá inštitúcia, ktorá poskytuje na finančnom trhu nejaký druh pôžičiek, vydáva svoju kreditnú kartu. Podmienky samozrejme každá inštitúcia nastavuje podľa svojich parametrov, ale rámcovo sú všetky kreditné karty veľmi podobné.

Princíp kreditnej karty

Kreditná karta predstavuje druh pôžičky. Jedná sa o pôžičku obmedzenou časovým obdobím, po ktorej nie je úročená. Avšak po tejto lehote je potrebné pôžičku, respektíve dlh na kreditnej karte, zaplatiť, pretože jej úročenie je podstatne vyššia než u štandardných úverov v týchto reláciách. Zvyčajne nie je stanovený limit karty, ale len obdobie, za ktoré sa musia prostriedky uhradené, teda karta opäť na nule prípadne v pluse. Držiteľ karty potom opäť môže nakupovať podľa svojej ľubovôle a bez problémov s kreditnou kartou platiť, pretože mu beží ďalšie obdobie, kedy môže peňažné prostriedky z karty čerpať. Kreditná karta funguje ako štandardný platobná karta, takže s ňou môže držiteľ bez problémov nakupovať v obchodoch, vyberať z bankomatu a podobne . Funguje na rovnakom princípe a jej funkčnosť je čím ďalej obsiahlejší.

Parametre kreditnej karty

Každá kreditná karta má stanovené jasné kritériá, ktoré je nutné dodržiavať. Pri vydaní kreditnej karty banka zvyčajne nepotrebuje doloženie o príjme , často stačí bankový účet alebo doklady totožnosti . Podpísaním zmluvy o kreditnej karte sa jej držiteľ zaväzuje dodržiavať podmienky, ktoré si inštitúcia stanovila. K tým predovšetkým patrí obdobie, po ktorej môže klient peniaze z karty čerpať, takzvané bezúročné obdobie. Po túto dobu nie je držiteľovi karty účtovaný žiadny úrok iba poplatok za vedenie karty, ktorý však niektoré inštitúcie tiež nechcú. Obvykle do hry vstupuje aj poplatok za vydanie karty. Ďalším zaujímavým parametrom je ročná úroková sadzba . Ide o percentuálne vyjadrenie sumu, o ktorú je pri nesplácania dlžnej sumy na karte neúročí tento nedoplatok.

Aktuálne dianie vo svete financií