SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

LBBW Bank

LBBW Bank LBBW Bank CZ je akciovou spoločnosťou, ktorá poskytuje na slovenskom trhu klasické komerčné bankovníctvo . Banka funguje už od roku 1991 a ponúka produkty ako osobného, tak i firemného bankovníctva. LBBW Bank sa snaží pristupovať ku každému klientovi individuálne a podľa toho sú aj navrhnuté jednotlivé produkty spoločnosti.

Profil LBBW Bank

Spoločnosť LBBW Bank je v Českej republike už dlhú dobu. Avšak rok 2008 znamenal zlom vo fungovaní banky, pretože sa jej hlavným akcionárom stala Landesbank Baden-Württemberg , čo je jedna z najvýznamnejších Nemeckých bánk. Aktuálne ponúka LBBW Bank v našej krajine 24 pobočiek prakticky vo všetkých regiónoch. Vďaka spojeniu s veľkou finančnou inštitúciou z Nemecka, získala LBBW Bank CZ jedinečné možnosti a know-how. Služby spojené s rozšírením LBBW Bank predstavujú pre klientov jednoznačnú výhodu a ucelený pohľad na európske bankovníctvo.

Produkty LBBW Bank

LBBW Bank ponúka prvotriedne produkty a služby. Ide predovšetkým o oblasti osobného, firemného a medzinárodného bankovníctva . Avšak v poslednej dobe banka výrazne prehovorí aj do investovania a do oblasti aktivít na finančných trhoch. Pre občanov, teda fyzické osoby ponúka LBBW Bank klasické bankové produkty v podobe bežných účtov, platobných kariet, úverových možností a investovania . U firiem a hlavne u väčších firiem je potom ku klasickej ponuke pridané financovanie a kapitálové trhy, export a trade finance av neposlednom rade financovanie nehnuteľností . LBBW Bank CZ sa snaží vychádzať v ústrety individuálnemu klientovi i veľké nadnárodné korporácie. Vďaka spolupráci s veľkou nemeckou spoločnosťou sa tak veľmi často darí nájsť aj rad obchodných partnerov i podnikateľských príležitostí. Moderné finančné Európa je totiž práve pomocou inštitúcií ako LBBW Bank veľmi prepojená a previazaná.

Aktuálne dianie vo svete financií