SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Leasing-star

Leasing-star  Leasing-star je spoločnosť s ručením obmedzenia z Teplíc. Ide o firmu, ktorá sa zaoberá priamym poskytovania finančného lízingu a úveru , ktoré sú zvyčajne zabezpečované nehnuteľností. Leasing-star je už zavedenou inštitúcií a na trhu pôsobí od roku 1991. Najprv začínala spoločnosť ako regionálny lízingová firma, ktorá postupom času prešla v celonárodnej finančnej inštitúcii.

Profil spoločnosti Leasing-star

Leasing-star od roku 1994 ponúka finančný lízing pre podnikateľov aj fyzickej osoby. Rok 2000 potom priniesol aj možnosť ponuky úverov zabezpečených nehnuteľností. Tým sa Leasing-star zaradila medzi významných hráčov na trhu, ktorí poskytujú zaujímavé produkty prakticky komukoľvek. Vďaka tomu, že sa jedná o nebankových spoločnosť, ponúka Leasing-star produkty striktne neúčelové, takže využitie je plne v kompetencii klienta spoločnosti a jeho aktuálnych potrieb.

Produkty Leasing-star

Leasing-star ponúka celý rad individuálne nastaviteľných produktov, ktoré riešia najnaliehavejšie problémy obyvateľov. Všetko začína u nákupe či rekonštrukcie nehnuteľnosti . Leasing-star ponúka jedinečný produkt, ktorým je možné opraviť alebo modernizovať akúkoľvek nehnuteľnosť, alebo peniaze použiť ako doplatok pri vysokej kúpnej cene. Ďalej Leasing-star predstavuje ponuku produktov pre podnikanie, kedy je poskytovaný úver fyzickej či právnickej osobe podnikateľa a ten môže tento neúčelový úver využiť podľa svojho uváženia. Rad klientov určite veľmi ocenia produkt spoločnosti v oblasti konsolidácie pôžičiek . Ide o spojenie viacerých úverov od najrôznejších spoločností do jedného jediného, ktorý aktuálne viac zodpovedá potrebám daného klienta. Splátky je možné nastaviť presne podľa súčasných možností a klientovi tak môžu podstatne viac vyhovovať, ako minulé nevýhodné pôžičky. Spoločnosť Leasing-star tiež rieši problémy klientov v oblasti vyplatení exekúcií a riešenie záložných práv. Všetko podľa individuálnej dohody s klientom.

Aktuálne dianie vo svete financií