SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

MBank

MBank

mBank je moderné a relatívne novou inštitúciou na slovenskom trhu. Nie je rozhodne jednoduché vstúpiť ako nová inštitúcia na obsadený trh, ale mBank sa to vďaka skvelej stratégii a ponúkaným produktom nepochybne veľmi podarilo. Spoločnosť získala počas krátkej doby veľké množstvo klientov a ďalšie sa stále pridávajú. Od roku 2007, kedy sa mBank dostala na Český trh tak pripravila ostatné bankám rad nemilých prekvapení a svojimi produktmi, ktoré boli v tom čase jedinečnej rozhodne rozvírili strnulé vody slovenského bankovníctva.

Profil mBank

Spoločnosť mBank začínala v Českej republike najprv s osobnými a sporiacom účty pre fyzickej osoby . Vďaka veľkému množstvo klientov a sérii úspešných nápadov rozšírila mBank svoje produkty aj na hypotekárny trh, spotrebiteľské pôžičky a kreditné karty. Vďaka kvalifikovanému a cielenému poradenstvo tak dnes funguje mBank ako zavedená spoločnosť naprieč celou krajinou. Ponúka zhruba 10 finančných centier a cez 20 mKiosků, kde sú zákazníci obsluhovaní, informovanie a zoznamovaní s aktuálnymi ponukami a produkty.

Produkty mBank

mBank zacieľujú najmä na osobné financie a privátnu klientelu . mKONTO je vyhlasovaná najlepším osobným bežným účtom na českom trhu, čo rozhodne niečo znamená. Ide o naozaj mimoriadne zaujímavý produkt. Neplatí sa na ňom totiž žiadne poplatky, čo v Českej republike pred príchodom mBank prakticky nikto vôbec nepoznal, ani neponúkal. Vďaka takémuto prístupu získala mBank dostatok nových klientov, ktorí spoločnosť podporili a tá sa mohla vrhnúť aj na ďalšie svoje podnikanie v oblasti ponuky hypoték, pôžičiek a sporenia. Pre podnikateľov potom mBank ponúka moderné produkty, ktoré sú spojené často s elektronickými obchodmi, čím banka dáva jasne najavo, že sa snaží orientovať na moderné technológie, komunikačné zjednodušenie a podporu súčasných trendov.

Aktuálne dianie vo svete financií