SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Modrá pyramída

Modrá pyramida Modrá pyramída je stavebnou sporiteľňou, ktorá sa nešpecializuje iba na tento segment podnikania, ale snaží sa expertne pracovať s celkovým financovaním bývania ľudí. Ponúka celý rad doplňujúcich produktov z oblasti bankovníctva a poisťovníctva. Ako stavebný sporiteľňa je samozrejme súčasťou Asociácie stavebných sporiteľní.

Profil Modré pyramídy

Modrá pyramída je veľmi úspešnou stavebnou sporiteľňou , pretože dokáže požiadavky klientov spracovávať veľmi rýchlo a kvalitne. Bezplatnosť týchto úkonov pred podpisom je samozrejmosťou. Vďaka rastúcemu záujmu o nové byty v osobnom vlastníctve ponúka Modrá pyramída výrobky, ktoré uspokojujú prave tieto potreby. Pracovníci Modrá pyramídy dokážu klientom jasne poradiť aiz laického pohľadu vysvetliť možnosti, ktoré mu dnešný finančný trh a trh nehnuteľností ponúka. K tomu slúžia špecializované pracoviská nazývaná hypocentra , kde Modrá pyramída združuje svojich odborníkov, ktorí radí, pomáhajú a ponúkajú najoptimálnejšie varianty financovania.

Produkty Modré pyramídy

Modrá pyramída ponúka klasické stavebné sporenie, ktoré je podporované štátom. Skvelé podmienky úročenia a možnosti úverov , ktoré sú so stavebným sporením u Modré pyramídy k dispozícii, predurčujú túto spoločnosť k tomu, aby bola popredným hráčom na trhu. K ďalším produktom patrí financovanie bytových potrieb , ku ktorému sa viaže bezplatné úverové poradenstvo. Ďalej potom ponúka Modrá pyramída zvýhodnené stavebné sporenie pre deti do 15 rokov a mladých do 21 . Všetko samozrejme podpore profesionálnym klientskym servisom a pobočkami po celej Českej republike. Stavebné sporenie od Modrej pyramídy je účinným nástrojom, ako financovať bývanie či si len veľmi výhodne sporiť a po stanovenej dobe vybrať peniaze.

Aktuálne dianie vo svete financií