SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Nebankové pôžičky

nebankové pôžičky

nebankové pôžičky predstavujú veľmi špecifický segment trhu. Tento druh pôžičiek poskytujú buď celé inštitúcie, alebo jednotliví investori. Je tu rozdiel predovšetkým v tom, ako sa hľadí na klienta. Banka nechce žiadnemu, hoci len nepatrne, problémovému klientovi požičať prakticky ani korunu. To nebankové inštitúcie a investori práve tento typ ľudí vyhľadávajú a ponúkajú im svoje nebankové pôžičky.

Zavedená inštitúcie ponúkajúce nebankové pôžičky

Na nebankovým trhu sa za niekoľko rokov fungovania vytvorilo niekoľko silných hráčov, ktorí poskytujú nebankové pôžičky globálne po celej krajine. Ide o inštitúcie, ktoré fungujú prakticky na princípe banky, avšak nemajú príslušné povolenie. Ani ho nechcú. Pracujú ako klasická spoločnosť, ktorá má práve na nebankových pôžičkách postavenie svoju obchodnú stratégiu. Ide o veľké firmy, ktoré ponúkajú široké spektrum nebankových pôžičiek od jednoduchých a rýchlych, až cez náročné a veľmi objemovej pôžičky. Ich prístup je veľmi korektný a vďaka dlhodobému fungovania na finančnom trhu sa dá povedať, že ide o zavedené inštitúcie poskytujúce pôžičky ako svoj hlavný podnikateľský produkt.

Nebankové pôžičky od investorov

Investori, ktorí ponúkajú svoje pôžičky občanom, fungujú na princípe voľných peňažných prostriedkov, ktoré chcú využiť, aby nestrácali hodnotu. Ide o požičanie peňazí prostredníctvom nebankových pôžičiek, kedy investor sa na určitú dobu vzdá svojich peňazí, ale po čase mu za ne dlžník zaplatí ešte naviac o pridaný úrok. Ide o typické reklamy v časopisoch, novinách či na zastávke. Jedná sa o relatívne drahý zdroj financovania, pretože nebankové pôžičky od súkromných investorov nielenže sú veľmi rizikové, ale kvôli tomu, aby sa investorovi vôbec vyplatili, sú ponúkané s vyšším úrokom , než ako je u podobných úverových produktov zvykom . Ale človeku, ktorý má záznam v registri a nechce alebo nemôže preukázať svoje príjmy, príde práve táto nebankový úver rozhodne vhod.

Aktuálne dianie vo svete financií