SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Oberbank AG

Oberbank AG

História Oberbank AG siaha až do roka 1869, kedy bola spoločnosť založená ako Bank für Oberösterreich und Salzburg. Postupom času sa spoločnosť vyvíjala až k dnešnej podobe, kedy je Oberbank nezávislú a veľmi dynamickú bankou v centre Európy. Svoju hlavnú centrálu má spoločnosť v Linzi v Rakúsku. V roku 2004 vstúpila Oberbank aj na český trh, kde získala svoje právoplatné miesto a postupne rozširuje svoje pobočky do väčších miest, aby mohla byť klientom viac na blízku.

Profil spoločnosti

Oberbank je akciovou spoločnosťou, ktorá disponuje približne 1 700 zamestnancami. Ponúka kompletné bankové služby pre fyzické osoby aj firemné klientov . Dôležitá je pre Oberbank flexibilita produktov a ich atraktívnosť pre zákazníka. Vďaka tesnému usporiadaniu a zacielenie banky na stred Európy je Oberbank klientovi stále nablízku pre riešenie jeho prípadných problémov. Ide o regionálnu banku, a preto sú procesy pri rokovaní a bankových operácií veľmi skrátiť. Spoľahlivosť a istota dávajú Oberbank dostatok priestoru pre rozvoj a získavanie nových klientov.

Produkty Oberbank

Oberbank ponúka svoje produkty pre osobné klientov, spoločnosti, na trhu cenných papierov a na poli investovania. Pre privátnych klientov spoločnosť má v portfóliu klasické bankové produkty - účty, platobné karty, úvery, sporenie a investovanie . Navyše pridáva Oberbank špeciálny individuálne poradenstvo. Spoločnosti môžu využívať popri už spomínaných produktov naviac najrôznejšie metódy zabezpečenie, financovanie a investícií . Na poli cenných papierov predstavuje Oberbank produkty z burzy, trhových trendov a podielové listy . A v poslednej škále produktov v oblasti investovania a vzťahoch s investormi pripravuje Oberbank detailné analýzy, charakteristiky a vyhodnocovanie najzaujímavejších príležitostí, ktoré aktuálne trh ponúka.

Aktuálne dianie vo svete financií