SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Pôžička Home Credit

Půjčka Home Credit Home Credit ponúka celú paletu možností, ako financovať svoje nákupy. Ide o hotovostné pôžičku alebo splátkový predaj , predstavovaný klasickým spotrebiteľským úverom. Obidve tieto možnosti je možné u Home Credit veľmi ľahko zariadiť. Vďaka širokej podpore a spolupráci po celej krajine je navyše možné nakúpiť na splátky už priamo u predajcu a len počkať na schválenie od Home Creditu.

Postup vybavenie pôžičky u Home Credit

K vybavenie pôžičky od Home Credit postačujú dva doklady totožnosti a celé vybavenie je otázkou niekoľkých málo okamihov. Predbežné schválenie a následný kontakt od pracovníka spoločnosti je veľmi skorý a celá transakcia tak môže byť uzavretá vzápätí. Pri hotovostnom úveru je možné žiadať na akékoľvek pošte. U spotrebiteľského úveru, teda nákupu na splátky, potom človek žiada priamo u predajcu, ktorý túto možnosť ponúka. Vďaka veľkému rozšíreniu spoločnosti Home Credit je tak možné v každom dobrom obchode využiť tejto skvelej možnosti a nakupovať aj bez potrebných prostriedkov.

Výhody úveru od Home Credit

Spotrebiteľský úver alebo hotovostné pôžička od Home Credit sú skvelými produkty predovšetkým pre svoju jednoduchú administratívu. Žiadateľa spoločnosť nezaťažuje zbytočnými otázkami na výške príjmu, bonitu, bezdlžnosti a podobne . Len pomocou dvoch dokladov totožnosti overí identitu a pomocou svojich interných nástrojov pracovník spoločnosti rozhodne, či príslušnému žiadateľovi bude pôžička poskytnutá, alebo nie. Ak je raz úver schválený, nie je o neho druhýkrát potrebné žiadať. Dostanete ho prakticky automaticky. Rýchle vybavenie priamo v predajni tiež uvíta veľa obyvateľov, pretože nemusia nikam chodiť a produkty, ktoré potrebujú, si ihneď odnášajú domov. Tým pádom je možné nakupovať aj bez hotovosti a bez ručiteľa , pretože Home Credit nevyžaduje u nižších súm pre nákup spotrebného tovaru žiadne záručné záväzky . Navyše spoločnosť garantuje stálu a nemennú výšku splátky a to po celú dobu trvania úveru.

Aktuálne dianie vo svete financií