SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Pôžička pre dôchodcov

Půjčka pre důchodce Pôžička pre dôchodcov je ponúkaná ako bankovým tak nebankovým sektorom. V bankovníctve je rozhodujúci vek žiadateľa . Banky totiž požičiavajú iba do určitej hranice, ktorú si samy stanovili a starším ľuďom už z pohľadu vysokého rizika nesplácania peniaze neposkytnú. Zato nebankové inštitúcie sú ochotné požičať peniaze senior prakticky v každom veku. A často ako doklad požadujú iba identifikačné údaje z občianskeho preukazu .

Vybavenie pôžičky pre dôchodcov

Pôžička pre dôchodcov je štandardným finančným produktom v bankovom i nebankovom sektore. Na jej vybavenie musí senior predložiť dva platné doklady totožnosti , vďaka ktorým dôjde k jasnej identifikácii žiadateľa. Ak potom dostáva dôchodok žiadateľ pomocou zloženky, je vhodné aj túto skutočnosť preukázať a pridať k žiadosti. Získa tým podstatne lepšie podmienky, než ak by potvrdenie o veľkosti dôchodku nepripojil. Veriteľ tak dostane dodatočnú informáciu, ktorá mu odhalí ďalšie skutočnosť, ktorá má vplyv na výpočet veľkosti pôžičky a vyššie splátok. Vďaka dokladu o výške dôchodku tak má inštitúcia relatívne dôležitý a presný údaj o bonite seniora, z ktorej sa vypočítava maximálna výška požičiavanej sumy.

Ručenie za pôžičku pre dôchodcov

Pôžička pre dôchodcov je z radu hľadísk pre poskytujúcu inštitúciu veľmi riziková . Preto sa snaží ponúknuť žiadateľom aj ďalšie podporné prostriedky, ktorými sa chráni ako žiadateľ proti problémom so splátkou, tak banka pred nesplácania pôžičky. Do hry vstupuje teda poistenie a to poistenie proti smrti, invalidite či straty zdroja príjmov . Všetko závislé od individuálnych prípadov a ich riešenie. Pôžičky pre dôchodcov sú totiž veľmi tvárne a pripravované na mieru každému jednotlivcovi. Ťažko je totiž možné ploche poskytnúť pôžičku bez znalosti klienta a jeho fungovanie.

Aktuálne dianie vo svete financií