SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Pôžičky bez potvrdenia o príjme

Půjčky bez potvrdenia o příjmu Pôžičky bez potvrdenia príjmu sú vhodné ako pre osoby, ktoré nemôžu preukázať adekvátny príjem, tak aj pre osoby, ktoré nechcú svoj príjem oznamovať. Pôžička bez potvrdenia príjmu je tak prijateľná pre človeka, ktorý sa ocitol vo finančnej tiesni a nutne potrebuje požičať. Nemôže doložiť niekoľko mesiacov naspäť svoje príjmy, pretože napríklad má novú prácu. A práve pre takého klienta je pôžička bez potvrdenia o príjme nejschůdnějším riešením. Ide o veľmi obľúbený produkt, s ktorým sú spojené radu výhod, ale na druhej strane stojí aj ich vyššia cena , pretože poskytovaný úrok musí pokryť vyššiu rizikovosť klienta, ktorý inštitúcii neposkytne informácie o svojej mzde alebo platu.

Jednoduchý proces schválenia pôžičky

Pôžička bez potvrdenia príjmu sa tešia veľkej obľube iz dôvodu svojej časovej a administratívnej nenáročnosti. Žiadateľ nemusí pri schvaľovaní pôžičky prechádzať zložitým procesom a dokladovať najrôznejšie skutočnosti. Inštitúcie zvyčajne vyžadujú len dva doklady totožnosti pre overenie identity žiadateľa, k čomu poslúži najlepšie občiansky a vodičský preukaz . Pas je zvyčajne tiež akceptovaný. Poskytujúca spoločnosti navyše často garantujú, že pôžičku bez potvrdenia príjmu sú schopné vybaviť počas veľmi krátkej doby a počas jediného dňa je možné mať peniaze na účte. Pôžička bez potvrdenia príjmu je rýchlym riešením najrôznejších finančných problémov.

Rizikovosť pôžičky bez potvrdenia o príjme

Z hľadiska rizikovosti pôžičky bez potvrdenia bez potvrdenia o príjme sa jedná o relatívne nezabezpečený produkt. Finančné inštitúcie sa tak musia chrániť viac ako obvykle. Najčastejšie sa táto ochrana prejaví vo vyššom úroku a logicky vyšší ročný percentuály sadzbe nákladov. To je daň za rýchlosť vybavenia a nižšia administratívna náročnosť pôžičky bez potvrdenia o príjme. Nebankové inštitúcie sa týmto chráni pred prípadnými problémami s neplatičmi a snaží sa obmedziť straty na minimum.

Aktuálne dianie vo svete financií