SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Pôžičky na materskej dovolenke

Pôžičky na materskej dovolenky  Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke sú posledné záchrannú možnosťou pre mamičky, ktoré nutne potrebujú peniaze na financovanie potrieb svojho dieťaťa. Pôžička je krajne neúčelový, preto môže žena na materskej dovolenke využívať peniaze podľa svojho uváženia. Dieťa totiž predstavujú pre rodinný rozpočet nemalý výdavok navyše, a ak zostane na výchovu žena sama, problém je na svete. Avšak vďaka inštitútu pôžičky pre ženy na materskej dovolenke, majú aj tieto osamelých rodičov šancu peniaze získať a dopriať svojmu dieťaťu potrebné finančné zázemie.

Nebankové pôžičky pre ženy na MD

Najčastejšie sú pôžičky pre ženy na materskej dovolenke poskytované nebankovými inštitúciami. Ide o to, že matka s dieťaťom nie je pre banku príliš lákavým klientom a tak prenechávajú bankové domami tento druh pôžičiek plne v kompetencii nebankových inštitúcií. Nebankové spoločnosti sa potom snažia hľadať možnosti, za akých pôžičku žene na materskej dovolenke poskytnúť. Jednou variantou je preukázanie bonity partnera, ďalej potom zaručiť ďalšie osobou alebo preukázanie vedľajšieho príjmu samotnej matky. Pôžička je potom kladne posúdená av závislosti na preukázaných údajoch je nastavená maximálna výška, ktorú môže žena na materskej dovolenke využiť.

Vybavenie pôžičky

Pri uzatváraní zmluvy o pôžičke pre ženu na materskej dovolenke je potrebné od žiadateľky dostať občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti . V prípade zaručenia ďalšou osobou doložiť jej údaje, aby bolo možné overiť identitu. Podľa toho, kto preukazuje príjmy je potrebné aj doklad o ich výške. Ak nie je preukazovania príjmu potrebné, táto položka odpadá. Niektoré inštitúcie navyše zisťujú záznam v registri dlžníkov, a ak je aj tu všetko v poriadku pôžička pre ženu na materskej dovolenky je bez problémov vybavená a peniaze sú bezodkladne poskytnutá v hotovosti alebo poslať na bankový účet žiadateľky. Všetko sa prejednáva veľmi rýchlo a na prospech danej veci, keďže žena na materskej dovolenke nemá príliš času nazvyš, je nutné celú transakciu zvládnuť, na jednej stretnutí a jediným podpisom.

Aktuálne dianie vo svete financií