SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Pôžičky na občiansky preukaz

Půjčky na občiansky průkaz Pôžička na občiansky preukaz je skvelou možnosťou pre takýto druh žiadateľov, ktorí skrátka nechcú poskytovať inštitúcii alebo veriteľovi informácie o svojej osobe. Pri vybavení tak stačí iba občiansky preukaz podporený ešte jedným dokladom , aby nemohla byť osoba s niekým zameniť. Občiansky preukaz je tak jedinou povinnou doložkou, ktorú musí žiadateľ naozaj poskytnúť. Iné dokumenty nie sú vyžadované. Faktická rizikovosť, ktorú inštitúcie podstupuje je ošetrená iným spôsobom ako dokladováním príjmov a podobne.

Vybavenie pôžičky na občiansky preukaz

Vybavovanie úveru na občiansky preukaz nezaberie veľa času. Ide o svižnú a ľahkú záležitosť. Dôležité je doloženie identity žiadateľa a zmluvný vzťah môže byť fakticky uzavretý. Poskytovateľ nehľadá v registra dlžníkov, nevyžaduje preukázanie bonity a ani nevyžaduje výpis z bankového účtu . Vďaka tomu môžu pôžičku na občiansky preukaz využívať ľudia, ktorí práve v týchto aspektoch nemajú čisté svedomie alebo nechcú tieto osobné informácie inštitúcii alebo veriteľovi oznámiť. Nikto ich k tomu nenúti a pôžička na občiansky preukaz je presne na takúto situáciu pripravená. Je koncipovaná tak, aby sa znížila administratívna náročnosť na minimum. Vybavenie je tak veľmi promptné a často bezproblémové.

Vyššia úrok u pôžičky na občiansky preukaz

Preukazovanie iba dvoma doklady u tohto druhu pôžičky predstavuje pre veriteľa podstúpenia vyššieho rizika, ako u klientov, ktorí preukážu svoje príjmy alebo záznamy v registri. Preto sa veriteľ snaží chrániť proti riziku, ktoré je práve s nedostatkom informácií o klientovi spojené. Jedinou možnou ochranou je navýšenie úrokových sadzieb, pretože na iný parameter nemá veriteľ vplyv. V porovnaní so štandardnou pôžičkou napríklad od banky, tak nebankový úver na občiansky preukaz má nepatrne vyšší úrok a samozrejme aj RPMN . Avšak vďaka uvedenej nenutnosti doloženie radu osobných informácií je stále pôžička na občiansky preukaz veľmi dôležitou a obľúbenou formou požičiavanie peňazí.

Aktuálne dianie vo svete financií