SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Pôžičky pre cudzincov

Půjčky pre cizince Pôžička pre cudzincov je zaujímavou variantou pre cudzích štátnych príslušníkov, ktorí dočasne alebo trvalo žijú na území Českej republiky. Ústrety im vychádza ako nebankové inštitúcie, ako aj bankové domy, ktoré sú ochotné aj cudzincom bez problémov za určitých podmienok požičať. Jedným z hlavných faktorov je však doloženie súčasného bývanie v našej krajine. Ide o akúsi ochranu veriteľov.

Bankový úver pre cudzincov

V bankovom sektore ide o štandardnú pôžičky, ktoré môžu využívať aj cudzinci. Pôžička pre cudzincov nemá nijako špecifikované náležitosti ani oficiality. Všetko je veľmi podobné s klasickou účelovú alebo neúčelový pôžičkou , podľa toho, čo si daný cudzinec želá. Ide o klasické vybavenie, kedy banka vyžaduje výraznú dokladovost v podobe doloženie súčasného zamestnania, bezdlžnosti, bez záznamu v registra dlžníkov a často s bežným účtom u danej inštitúcie . Ak cudzinec všetky tieto náležitosti splní, mu bez problémov pôžička pre cudzincov poskytnutá.

Nebankové pôžičky pre cudzincov

nebankové sektor ponúka v pôžičkách pre cudzincov benevolentnejší prístup, keďže ide o ponuku štandardné pôžičky bez doloženia príjmu. Nebankový veriteľ nehľadá a nepotrebuje preukázať príjem ani výpis z registra dlžníkov . Pôžičku pre cudzincov poskytne bez zbytočných okolkov, ale je nutné sa určitým spôsobom zaručiť. Ide o ručenia majetkom prípadne inou osobou , ktorá je českým štátnym príslušníkom. Nebankové inštitúcie sa týmto chcú chrániť, pred prípadnými problémami s klientmi, ktorí sa snažia pôžičky len využiť a odísť do iného štátu. Pôžičky pre cudzincov sú tak nebankovými inštitúciami veľmi strážené a pravidlá veľmi jasne stanovená. Cudzinec potom má možnosť voľby, či danú pôžičku skutočne za daných podmienok chce alebo nie. Ide totiž o štandardný pôžičku, ktorá sa len prispôsobená cudzincom a ich potrebám.

Aktuálne dianie vo svete financií