SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Pôžičky pre podnikateľov

Pôžičky pre podnikateľov Pôžičky pre podnikateľov sú na banky motorom. Aj v nebankovom sektore nájdu svoje uplatnenie, ale hlavné penzum patrí do bánk. Banky však dávajú prednosť kvalitným dlhodobým a vyšším pôžičkám, kdežto nebankový sektor prijme aj menej kvalitné projekty a žiadosti podnikateľov menšieho rázu. Predovšetkým potom je nebankový sektor výhodný pre samostatne zárobkovo činné osoby.

Projekty na pôžičky pre podnikateľov

Banky zvyčajne pre poskytnutie pôžičky pre podnikateľov vyžadujú prepracovaný projekt . Projekt, ktorý má reálnu hodnotu návratnosti a precízne spracovaný rozpočet. Navyše banka vyžaduje doklady o činnosti firmy , respektíve jej súvahu a výkaz ziskov a strát za niekoľko rokov naspäť. Inštitúcie totiž chce mať istotu, že ak pôžičku podnikateľovi poskytne, že jej bude podnikateľ schopný zo svojich ziskov splácať. Ak tomu tak nie je, banka zvyčajne projekt a pôžičku pre podnikateľov zamietne.

neúčelový pôžičky pre podnikateľov

U nebankového sektora funguje vypožičiavanie na nepatrne inom princípe. Nie sú dôležité projekty, ale skôr osoba podnikateľa ako taká. Osoby samostatne zárobkovo činné osoby, ktoré sú asi najčastejšími klientmi nebankových inštitúcií, majú občas problém doložiť u banky svoje príjmy, pretože podľa daňového priznania a najrôznejším daňovým optimalizáciám neplatí nijako vysoké dane, hoci príjem majú relatívne vysoký. To môže často banky odradiť, ale nebankový sektor na toto počuje. Pôžičky pre podnikateľov sú tak hojne využívané a pre podnikateľov ľahko dosiahnuteľné. Stačí doklady o spoločnosti alebo o osobe podnikateľa , občas doloženie príjmov a doklad o bezdlžnosti a pôžička je poskytnutá. V prípade vyšších čiastok potom niektoré nebankové inštitúcie požadujú ručenia vo forme nehnuteľnosti alebo tretej osoby . Ide ale vždy o individuálny prístup k pôžičke pre podnikateľov a jeho aktuálne požiadavky.

Aktuálne dianie vo svete financií