SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Pôžičky pre študentov

Půjčky pre studenty Pôžičky pre študentov sú relatívne novým finančným produktom, ktorý je na bankovom i nebankovom trhu ponúkaný. Ide o veľmi perspektívnu klientelu, ktorú sa snaží predovšetkým banky predchádzať, pretože predstavujú budúcich klientov, ktorí môžu priniesť banke nemalé prostriedky. Aj z tohto hľadiska a tiež z pohľadu finančnej pomoci pri vzdelávaní zo strany štátu, sú študentské pôžičky výhodné z pohľadu ich čerpania aj splácania.

Možnosti pôžičky pre študentov

Pôžičky pre študentov sú k dispozícii v niekoľkých variantoch. Prvou možnosťou je bezosporu kontokorentný úver na klasickom študentskom účte . Má relatívne výhodnejšie úročenie a pre študenta predstavuje jednoduchú možnosť, ako si ľahko požičať od banky bez akejkoľvek doplnkovej administratívy. Dôležité je však úver riadne a včas splatiť. Druhou možnosťou je potom klasická pôžička pre študentov na dlhšie obdobie, keď banky pristupujú veľmi individuálne ku klientom a ponúkajú pôžičku podľa skúseností s daným klientom. Samozrejme, že existujú štandardné pôžičky, ktoré sú poskytované pre študentov plošne, ale tie nie sú tak výhodné ako tie, ktoré sú vypočítavané na základe skúseností s daným študentom a jeho pohybe na účte.

Vybavenie pôžičky pre študentov

Banky ako je známe nerady riskujú a tak hľadajú možnosti, ako sa proti riziku, ktoré je spojené so študentskou pôžičkou, chrániť. Nepracujúcou študent má situácii ťažšie, ale ten, ktorý má dlhodobú brigádu a na účet mu pravidelne putujú peniaze, má situácii relatívne uľahčenie. Ak nie je preukázaný stály príjem študenta, tak inštitúcie vyžaduje ručiteľa, ktorým môže samozrejme byť jeden z rodičov študenta, ktorý svojim menom pod zmluvou o pôžičke predstavuje pre banku garanciu, že pôžička bude riadne splatená, respektíve že má možnosť prípadné nedoplatky vymáhať na rodičmi študenta.

Aktuálne dianie vo svete financií