SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

PPF banka

PPF banka PPF banka je akciovou spoločnosťou pôsobiacou na českom trhu už od roku 1992. Je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny PPF, ktorá celosvetovo obchoduje a financuje najrôznejšie aktivity naprieč podnikaním. Samotná banka PPF potom začínala ako menšie bankové inštitúcie so zameraním na mestká komunálny klientelu . Spoločnosť sa ďalej rozširovala až do dnešnej podoby, kedy ponúka služby pre podniky, investičné celky a možnosti obchodovania s najrôznejšími finančnými nástrojmi na medzinárodnom trhu. PPF banka už nie je len regionálnou inštitúciou, ale významnú stredoeurópsku bankou s dobrým menom a kvalitnými službami.

Profil PPF banky

PPF banka funguje od roku 2005 ako jedna z troch spoločností, ktorá riadi a zodpovedá za expanziu celej skupiny PPF do strednej a východnej Európy. Ide hlavne o zabezpečenie finančných zdrojov na dlhové a kapitálových trhoch . Navyše vďaka vlastnej banke môže PPF využívať všetky výhody, ktoré sú s týmto spojené. Ide o ľahšie finančné operácie, bankové záruky a najrôznejšie iné formy zabezpečenia.

Produkty PPF banky

PPF banka rozlišuje svoje produkty podľa ich významu, nie podľa toho, komu sú určené. Všetko začína u klasických bežných účtov , ktoré sú podporené ešte regionálnymi a komunálnymi účty. Ďalej PPF banka ponúka tuzemský a zahraničný platobný styk spojení s najrôznejšími operáciami. K tradičným službám je potom ešte potrebné pridať platobné karty, debetné styk a klasické úvery . Zaujímavejšia situácia je potom u produktov PKPF banky v oblasti odkupovania pohľadávok, bankových záruk, Trading, Sales a MiFID. Všetko je samozrejme podporované fundovaným a presným poradenstvom poradcov PPF banky, ktorí dokážu pripraviť všetky podklady, dokumenty a ponúknuť najvhodnejšie možnosť, ako svoje potreby zafinancovať. Navyše banka PPF ponúka možnosti a poskytuje služby samosprávnym celkom, mestám i obciam, čím veľmi výrazne podporuje celú ekonomiku Slovenskej republiky.

Aktuálne dianie vo svete financií