SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Profi Credit

Profi credit  Profi Credit Czech je akciovou spoločnosťou. Pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994 pod minulým názvom Profireal, as Východiskový činnosť spoločnosti bola v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami , ktoré postupom času prešiel k výkupu a správe pohľadávok . Od roku 2000 potom došlo k zásadnej zmene a spoločnosť Profi Credit už funguje výhradne ako inštitúcia poskytujúca finančné služby v podobe finančných pôžičiek a úverov . Zákazníci sú predovšetkým fyzické osoby, ktoré nepodnikajú.

Profil spoločnosti Profi Credit

Od roku 2003 ponúka spoločnosť Profi Credit svoje produkty iv podnikovom sektore, takže dokáže uspokojiť oba hlavné segmenty trhu. Profi Credit vždy ponúka osobný prístup ku každému klientovi, a preto sú aj pôžičky a úvery od spoločnosti ponúkané pomocou rozsiahlej siete úverových poradcov. Vďaka tomu je možné s každým klientom prebrať jeho aktuálnu situáciu do detailu a je možnosť ponúkať mu naozaj konečne a komplexné riešenie jeho situácie. Spoločnosť sa navyše opiera o skúsenosti svojho nadnárodného vlastníka Profireal Group, ktorý pôsobí v 5 krajinách strednej a východnej Európy.

Produkty spoločnosti

Profi Credit ponúka svoje produkty rozdelené podľa toho, komu sú určené. Prvou možnosťou sú zamestnanci, dôchodcovia a ženy na materskej dovolenke, nasledujú živnostníci a nakoniec podnikatelia. Každý má možnosť využiť produktu, ktorý je presne pripravený podľa jeho požiadaviek a možností. Všetko potom zastrešuje jedinečná a rýchla online pôžička, kde pomocou jednoduchej kalkulačky človek zistí, koľko bude splácať, požičia ak si danú čiastku po dobu zadaných mesiacov. Všetko je veľmi jednoduché a prehľadné. Profi Credit sa snaží ponúkať produkty, ktoré zákazníkov oslovia. Preto do svojho produktového portfólia pridal aj konsolidáciu pôžičiek, kedy spojí niekoľko nevýhodných pôžičiek do jedinej lacnejšie. Ďalej potom ponúka nebankové produkty v podobe pôžičiek na zástavu. To je veľmi vhodné pre klientov, ktorí aktuálne nemajú peniaze, ale majú k dispozícii hnuteľný či nehnuteľný majetok. Vďaka tomu potom od spoločnosti Profi Credit môžu veľmi ľahko získať relatívne aj veľkú sumu peňazí .

Aktuálne dianie vo svete financií