SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Provident Financial

Provident Financial

Spoločnosť Provident Financial , respektíve International Personal Finance, podniká v Českej republike už od roku 1997. Jedná sa o zavedenou inštitúcii, ktorá svoje Prvopočiatky mala vo Veľkej Británii. V súčasnosti funguje v rade krajín strednej a východnej Európy av Mexiku.

Profil spoločnosti Provident Financial

Provident Financial je dynamickou firmou, ktorá disponuje celkovo viac ako 5 000 zamestnancami a viac ako 30 000 obchodnými zástupcami pre poskytovanie hotovostných pôžičiek. Ide o zavedenú finančnej inštitúcii, ktorá sa dlhodobo snaží zlepšovať úverové prostredie v našej krajine a prispievať k zodpovednému požičiavanie peňazí občanom.

Ponuka Provident Financial

Spoločnosť ponúka veľmi jednoduchý produkt, ktorý je primárne zameraný skôr na občanov s nízkymi príjmami a práve im je tiež uspôsobený. Jedná sa o veľmi jednoduchý a rýchlo skončený obchod. Pôžička od Provident Financial je vybavená priebehu niekoľkých málo hodín a peniaze sú okamžite k dispozícii. Spoločnosť si navyše neúčtuje žiadne ďalšie poplatky a klient presne vie, koľko, kedy a kde má zaplatiť. Vďaka veľkej flexibilite pôžičky je možné ju individuálne nastaviť presne podľa potrieb daného klienta a jeho požiadaviek. Pôžička Provident je teda jednoduchá, presná, rýchla a bez ručenia uplatniteľná na čokoľvek.

Stratégia a vízia Provident Financial

Spoločnosť Provident Financial chce byť popredným poskytovateľom jednoduchých a prehľadných finančných produktov, predovšetkým pôžičiek, pre segment zákazníkov s nízkymi príjmami. Preto sa spoločnosť snaží budovať zodpovedný vzťah so zákazníkom, prehlbovať ho a spoločne s obchodnými partnermi pôsobiť na zdravú platobnú morálku v daných lokalitách, kde spoločnosť pôsobí. Ide predovšetkým o zodpovednej úverovania a jasne stanovené pravidlá, ktoré je nutné dodržiavať.

Aktuálne dianie vo svete financií