SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Raif Money Group

Raif money Group  Raif Money Group je spoločnosťou s ručením obmedzeným, ktorá funguje na slovenskom trhu od roku 2006. Sprostredkováva finančné služby a poskytuje celý rad finančných produktov v oblasti bankovníctva aj nebankových operácií.

Profil spoločnosti

Raif Money Group je známa svojím zodpovedným prístupom. Zástupcovia spoločnosti vždy konajú na profesionálnej úrovni as etickými zásadami. Spoločnosť Raif Money Group ponúka svoje produkty tak silným, tak aj finančne slabším klientom. Navyše všetko podporuje i celou radou investičných príležitostí pre individuálnu klientelu i spoločnosti.

Ponuka výrobkov spoločnosti

Všetko začína u pomoci klientov v oblasti oddĺženie a riešenie aktuálnych úverových záväzkov alebo exekúciou . Ďalšie služby spočívajú v možnostiach autoúvěrů, kreditných kariet a hotovostných úveroch . V oblasti bývania potom Raif Money Group ponúka klasické hypotéky, americké hypotéky aj možnosť financovať nehnuteľnosť pomocou lízingu nastaveného priamo na mieru každému klientovi . Pre podnikateľov potom prináša spoločnosť rad špecializovaných programov, ale aj všeobecné rýchle úvery pre podnikateľov, flexibilné úvery so zástavou alebo podnikateľský úver na akvizície. Celkovo je ponuka produktov od spoločnosti Raif Money Group veľmi pestrá a prakticky každý má šancu vybrať presne ten produkt, ktorý zodpovedá jeho potrebám a presným požiadavkám.

Stratégia spoločnosť Raif Money Group

Spoločnosť Raif Money Group chce dlhodobo poskytovať služby svojim klientom takým spôsobom, aby boli úplne spokojní. Spokojný klient totiž znamená najlepšie ocenenie práce spoločnosti. Spoločnosť sa hlási k etickému kódexu, ktorý predstavuje vysoký štandard služieb, efektívnosť a dodržiavanie istých pravidiel.

Aktuálne dianie vo svete financií