SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Raiffeisen stavebná sporiteľňa

Raiffeisen stavebné spořitelna Raiffeisen stavební spořitelna ponúka svoje produkty na slovenskom trhu od roku 1993. To začínala ako AR stavebná sporiteľňa as, ktorú spoločne založila Agrobank a Raiffeisen Bausparkasse. Rok 1998 potom priniesol pre Raiffeisen stavebné sporiteľňu výrazný krok, keďže Raiffeisen Bausparkasse navýšila svoj podiel 75% a zvyšných 25% získala Raiffeisenbank as. Aktuálne je potom pomer podielov 90:10. Od tohto dátumu tak inštitúcie nesie súčasný názov. Tento významný medzník v histórii Raiffeisen stavebnej sporiteľne znamenal zaradenie spoločnosti pod významnú skupinu pôsobiaca nielen na slovenskom, ale aj na rakúskom trhu.

Profil Raiffeisen stavebnej sporiteľne

Raiffeisen stavební spořitelna navyše kúpila Hypo stavební sporiteľňu . A postupne sa stáva špecialistom na bývanie. Vďaka medzinárodnej účasti má vždy Raiffeisen stavební spořitelna informácie v predstihu a dokáže tak pružne reagovať na všetky požiadavky z vonku od svojich klientov. Nájsť riešenie pre každého , toho sa Raiffeisen stavební spořitelna stále drží a to jej nesie trvalé úspechy na poli stavebného sporenia všeobecne.

Produkty Raiffeisen stavebnej sporiteľne

Ťažiskovým produktom Raiffeisen stavebnej sporiteľne je bezpochyby stavebné sporenie. Ide o možnosť zaručeného a bezpečného zhodnocovania úspor za pomoci štátnej dotácie. So stavebným sporením je navyše spojená možnosť čerpania výhodných úverov na bývanie , ktoré predstavujú jedinečnú možnosť, ako financovať svoje bytové potreby. Ďalej sa Raiffeisen stavební spořitelna zaoberá všeobecne pôžičkami a úvermi na bývanie , kedy je spoločnosť ochotná a schopná ponúknu zaujímavé úrokové sadzby, podmienky a možnosti financovania. V neposlednom rade potom ponúka spoločnosť najrôznejšie druhy poistenia ako majetkového tak aj zdravotného charakteru. Komplexné služby spojené v spolupráci s Raiffeisenbank do veľkého balíka produktov sú pre zákazníka úplne dostačujúce.

Štítky:

stavebné sporenie

Aktuálne dianie vo svete financií