SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank Raiffeisenbank pôsobí na finančnom trhu v Českej republike sa už od roku 1993. Ide o bankovú inštitúciu, ktorá poskytuje služby a bankové produkty v oblasti súkromného i podnikového financovania . V roku 2006 Raiffeisenbank pribrala pod svoje krídla eBanku a spoločne tak pôsobí pod názvom materskej spoločnosti Raiffeisenbank. V súčasnosti banka disponuje rádovo stovkou pobočiek.

Profil Raiffeisenbank

Raiffeisenbank ako taká patrí pod rakúsku inštitúciu Raiffeisen International Bank Holding AG, ktorá je majoritným vlastníkom akcií českej spoločnosti. Skupina ako taká je medzinárodnou finančnou inštitúciou pôsobiacou na 17 trhoch Európy as počtom klientov sa blíži 20 miliónom. Podľa rady ocenení a predovšetkým podľa časopisu Euromoney je skupina Raiffeisen International Bank Holding AG najlepšie bankou strednej a východnej Európy . Podstatu spoločnosti Raiffeisenbank vystihuje aj jej logo dvoch prekrížených konských hláv, ktoré predstavujú ochranu rodiny pod spoločnou strechou.

Produkty Raiffeisenbank

Raiffeisenbank ponúka svoje produkty v troch oblastiach. Samozrejme tou prvou je súkromná sféra , nasledovaná firemnými financiami a finančnými trhmi . Pre privátnych klientov banka ponúka zvyčajne a prehľadné služby v podobe klasických kont, najrôznejších vkladov a poistenie . Ale Raiffeisenbank pokrýva aj oblasť úverovania, kreditných kariet a hypoték . Každý z občanov si v ponuke tejto modernej inštitúcie rozhodne vyberie. Podnikovú sféru delí Raiffeisenbank na podnikateľov, malé firmy a veľké korporácie. Podnikatelia môžu využiť služby bežných účtov, úverov a financovania, investícií či priameho bankovníctva . Veľmi zaujímavým produktom sú aj e-Aukcie. U väčších firiem sa potom k tejto ponuke u Raiffeisenbank pridávajú depozitá, devízové produkty alebo Corporate financie. A veľkým podnikom banka ponúka naviac Cash Management, finančné záruky alebo úrokových derivátov.

Aktuálne dianie vo svete financií