SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

RMI Financie

RMI Finance

Spoločnosť RMI - Financie consulting sro ponúka na slovenskom trhu nebankových výrobky od roku 2006. Ide o spoločnosť so sídlom v Plzni a pobočkami po celej Českej aj Slovenské republike. Spoločnosť ponúka klasické pôžičky, ale aj kompletnú realitnú činnosť . Spoločnosť sa vždy snaží nájsť optimálne riešenie, ktoré bude zodpovedať požiadavkám klienta.

Profil spoločnosti RMI Financie

RMI Finance sa snaží uspokojiť zákazníka širokou ponukou produktov z nebankového sektora, ktoré sú zaujímavé nielen svojimi podmienkami ale aj využitím a flexibilitou. Spoločnosť RMI Finance je schopná ponúknuť a odovzdávať už hotovostné peniaze a to vo veľmi krátkom čase. Ideálne riešenie tak ponúka celej rade potrebných, ktorí akútne vyžadujú hotovosť, hoci majú alebo mali problémy napríklad s registrom dlžníkov alebo nemajú dostatočnú bonitu.

Produkty spoločnosti RMI Financie

RMI Financie ponúka celú širokú paletu produktov. Najvyužívanejšie sú klasické nebankové pôžičky, kedy spoločnosť nenahliada do registra ani nevyžaduje dokumentovania príjmu . Na všetko stačí len doklady totožnosti prípadne zástava . RMI Financie chce navyše vychádzať v ústrety aj motoristom a tak ponúka jedinečné pôžičky na automobil, kde je možné nakúpiť akékoľvek auto bez vlastných prostriedkov takmer okamžite. Podnikatelia si u RMI Financie taktiež skrátka neprídu, keďže spoločnosť ponúka hneď niekoľko podnikateľských úverov rozdělných podľa veľkosti čiastky a bádateľské spoločnosti. RMI Financie vychádza v ústrety ako malým a začínajúcim podnikateľom, tak aj veľkým firmám , developerským projektom či pri revitalizácii panelových domov. Samozrejme RMI Finance ponúka aj hypotekárne produkty. Jedná sa o veľmi individuálne pripravované programy nebankových hypoték, keď klient nemusí dokladať svoje príjmy ani preukazovať čistý register dlžníkov . Stačí jednoducho zástava objektu a peniaze sú pre neho k dispozícii. Všetko veľmi ľahko a jednoducho. Práve v jednoduchosti vynikajú žiadosti o pôžičky u RMI Finance, pretože sa takmer vždy jedná o jednoduchý online formulár, vďaka ktorému môže o pôžičku ľahko zažiadať naozaj ktokoľvek.

Aktuálne dianie vo svete financií