SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

SOLUS register a pôžičky

SOLUS register a pôžičky Register dlžníkov SOLUS je združenie, ktoré funguje od roku 1999. Ide o právnické osoby, ktoré sa snažia zlepšovať situáciu v našej krajine s ohľadom na zodpovedné úverovania a vypožičiavanie. Náplňou združenia sú prispievať k zlepšeniu a prevenciu pri zadlžovanie a hlavne pri předlužování. Medzi zásadné myšlienky SOLUS registra dlžníkov patrí aj znižovanie, alebo aspoň nenavyšování počtu dlžníkov, ktorí nie sú schopní splácať svoje záväzky. V oblasti legislatívnej združenie prispieva k zvyšovaniu dostupnosti dlhov po splatnosti pre veriteľa a celkovému zlepšeniu vymáhateľnosti nesplatených dlhov.

Informácie v registri dlžníkov SOLUS

Do registra dlžníkov SOLUS sú zavádzané informácie iba o negatívny . Ide len o klientov, ktorí závažne porušujú zmluvy a nesplácejí svoje aktuálne dlhy. Týmto je v registri vedený len problémový klient. Člen združenia SOLUS potom môže kedykoľvek nahliadnuť do registra a zistiť, či žiadateľ o pôžičku sa vedie v databáze. Ak tomu tak nie je, je mu zvyčajne úver či pôžička poskytnutý, keďže v registri dlžníkov SOLUS nemá negatívny záznam.

Ako zistiť vlastné stav v registri SOLUS

Každá fyzická osoba má možnosť získať výpis z registra dlžníkov SOLUS. Postup je veľmi jednoduchý. Stačí zaslať písomnú žiadosť s úradne overeným podpisom . Pomocou tejto žiadosti sa človek dozvie informácie, či v databáze je a aké údaje sú o ňom v registri vedené. Tieto údaje sú potom vybavené zdrojom týchto údajov, inštitúcii, ktorá ich poskytla a do databázy umiestnila. Žiadosť sa posiela priamo na adresu registra, teda jeho sídla. Druhá možnosť, ako získať informácie je podstatne jednoduchšie a lacnejšie. Ide o SMS výpis , ktorý získa žiadateľ pomocou jedinej SMS. Tento postup sa v poslednej dobe stal hlavným zdrojom informácií, pretože šetrí čas registra dlžníkov aj samotným tazatelům. Pomocou jednej SMS sa človek dozvie aktuálne údaje, ktoré sú o ňom v registri vedené a navyše pri tom ušetrí, pretože pri posielaní listu poštou sú náklady prakticky dvojnásobné.

Aktuálne dianie vo svete financií