SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

Stavebná sporiteľňa

Stavební spořitelna Stavebná sporiteľňa Českej sporiteľne, as , ako znie celý názov, je medzi občanmi známa skôr ako buřinky . Ide o zavedenú inštitúciu, fungujúce na našom trhu už od roku 1994. Stavebná sporiteľňa má právo pôsobiť na trhu ako banka v oblasti stavebného sporenia . Vďaka svojmu kapitálovému zapojenie od Českej sporiteľne disponuje Stavebná sporiteľňa pevnou základňou a môže sa o celú skupinu vždy bezpečne oprieť.

Profil Stavebné sporiteľne

Spoločnosť je z majoritnej časti vlastnená Českou sporiteľňou, as a niekoľko percent patrí Bausparkasse der österreichischen Sparkassen AG. Vďaka skupine Českej sporiteľne je i Stavebná sporiteľňa silnú, flexibilné a zdravú banku. Garantuje spoľahlivosť a predstavuje pre svojich klientov istotu a dôveru.

Produkty spoločnosti

Stavebná sporiteľňa sa špecializuje na stavebné sporenie as ním spojené úvery. Svoje produkty ponúka spoločnosť výhradne súkromné klientele , teda fyzickým osobám. Stavebné sporenie je poskytované na základe zákona a spolupodieľa sa v ňom štát svoju dotácií. To všetko je potom navyše ešte úročia samotnú Stavebné sporiteľňou, takže výnos každého klienta tejto inštitúcie je garantovaný a stabilný. Stavebné sporenie od buřinky, rovnako ako inde, ponúka dve možnosti úverovania. Klasický a preklenovací úver . Preklenovací úver je nutné použiť, ak človek nesplní podmienky, ktoré mu sporiteľňa zadá pri podpise zmluvy. Ak sú podmienky splnené, udeľuje sa lacnejšie klasický riadny úver zo stavebného sporenie.

Stratégia Stavebné sporiteľne

Stavebné sporiteľňa, teda buřinky, sa snaží dlhodobo ponúkať tradičný výrobok, ktorý je podporovaný štátom. Spoločnosť je členom hneď niekoľkých asociáciách. Ide o Českú bankovej asociácii, Asociácii českých stavebných sporiteľní a Európske združenie stavebných sporiteľní. To všetko dáva klientom garanciu stáleho a stabilného partnera, ktorý je súčasťou medzinárodnej organizácie a dokáže prežiť aj v čase krízy a recesie.

Štítky:

stavebné sporenie

Aktuálne dianie vo svete financií