SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

TGI Money

TGI Money TGI Money je akciová spoločnosť, ktorá bola založená súkromnými akcionármi v roku 2005. Za dobu svojho pôsobenia si už získala rad spokojných zákazníkov, ktorí hojne využívajú jej nebankový produkty a úverové služby. Ide teda o súkromnú nebankový spoločnosť . Vďaka tomu môže byť TGI Money veľmi tvárna a flexibilné. Snaží sa reagovať na aktuálne potreby trhu a vychádzať zákazníkom maximálne v ústrety.

Profil spoločnosti TGI Money

Základné hodnoty spoločnosti TGI Money sú dôvera a stabilita. Spoločnosť si vybudovala vlastnú sieť obchodných zástupcov, ktorí vždy s klientom konajú osobe a hľadajú riešenie pripravená priamo na mieru ich požiadavkám a potrebám, ktoré si často klient ani sám nemusí uvedomovať. Samozrejmosťou je potom neustále aktívny call centrum, kde sú všetky prípadné otázky zodpovedané bez zbytočného čakania. Cieľom TGI Money je jednoznačne spokojný klient. Hlavné je zjednodušenie procesov, uľahčenie platieb a komplexná správa financií. Pomoc od TGI Money uspokojí každého zákazníka, ktorý je ochotný zmeniť svoj prístup k vlastným financiám tak, aby čo najviac ušetril a napriek tomu využíval kvalitné produkty finančného trhu v Českej republike.

Produkty TGI Money

Hlavným produktom spoločnosti TGI Money je Hypopůjčka . Jedná sa o skvelý produkt, ktorý predstavuje neúčelový úver. Klienti TGI Money práve tento finančný produkt volí na financovanie svojich potrieb najčastejšie. Jeho využitie nachádza široké uplatnenie vo financovanie rekonštrukcií, refinancovanie iných pôžičiek alebo ku klasickým nákupom tovaru . TGI Money a ich Hypopůjčka predstavujú osobné hotovostné hypotekárny úver so zástavou nehnuteľnosti. Nie je nutné dokladať účel vynaložení peňazí a ani príjem žiadateľa o Hypopůjčku . Peniaze sú pripísané na účet okamžite a to v celkovej výške požadovanej žiadateľom. Vždy ide o pôžičku nastavenú presne podľa požiadaviek žiadateľa, takže TGI Money pripraví produkt presne na mieru a podľa predstáv klienta.

Aktuálne dianie vo svete financií