SMS pôžička 25€ až 250€
Rýchla sms pôžička pred výplatou, pôžičku vybavíte on-line do 10 minút, bez stretnutia, stačí mobilný telefón.
100€ až 1500€
Bez ručiteľa, bez registra, Bez poplatkov, Vysporiadanie behom pár minút z pohodlia domova.
350€ - 7000€ Rýchla pôžička
Pôžička s optimálnou splátkou od renomovanej spoločnosti. Pre klientov s pravidelným príjmom.

UniCredit Bank

UniCredit Bank UniCredit Bank je zavedenou finančnou inštitúciou, ktorá fakticky začala svoju činnosť v roku 2007 ako spojenie dvoch samostatných bánk, HVB a Živnostenskej banky . Bola založená akciová spoločnosť UniCredit Bank, ktorá sa v súčasnosti silnou európskou bankou, ktorá svoje hlavné centrum rozvoja sústreďuje do strednej a východnej Európy.

Profil UniCredit Bank

UniCredit Bank je banka pre náročné . Ide o rýchlo sa rozvíjajúca a dynamickú spoločnosť, ktorá ponúka komplexnú ponuku bankových produktov. S každým klientom UniCredit Bank a jej zamestnanci pracujú individuálne a vždy je mu pripravované riešenia na mieru podľa jeho požiadaviek a potrieb. V súčasnosti sa UniCredit Bank stáva jednou z najsilnejších v oblasti projektového a syndikovaného financovaný Corporate Finance.

Klienti UniCredit Bank

Ku klientom UniCredit Bank patrí ako súkromné osoby, teda privátna klientela, tak aj podnikatelia, ktorí samozrejme dbajú na kvalitu a bezpečnosť. Firmy vždy hľadajú výkonného partnera, ktorý im pomôže s financovaním a správou majetku. A práve to UniCredit Bank ponúka.

Produkty spoločnosti UniCredit Bank

V ponuke spoločnosti UniCredit Bank sú spoľahlivé a prepracované výrobky, ktoré svojimi vlastnosťami patrí do svetovej špičky. Pre privátnu klientelu UniCredit Bank ponúka ako klasické účty a vklady, tak aj úvery a najrôznejšie kreditnej alebo debetnej karty. Samozrejmosťou je priame bankovníctvo a prepojené poistenia. UniCredit Bank navyše participuje aj na programe Zelená úsporám a svojim klientom dokáže iv tejto oblasti fundovane poradiť. Pre podnikateľov a menšie firmy ponúka UniCredit Bank prakticky totožnú ponuku s tým rozdielom, že každú firmu obhospodaruje jasne pridelený osobný bankár, ktorý má stále a dlhodobo spoločnosť na starosti. V oblasti nadnárodných firiem a verejného sektora sú potom k osobným bankárom pridávané služby v podobe Cash Managementu, e-Bankingu, Treasure a obchodné či exportnej financovania. Každá firma si u UniCredit Bank rozhodne vyberie.

Aktuálne dianie vo svete financií